Reklama

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci w klubie Scenografia w Łodzi 4 stycznia 2023 [KUP BILET]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci w klubie Scenografia w Łodzi 4 stycznia 2023 [KUP BILET] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

bilety Michał Wiśniewski Akustycznie III - Kon-Plast Tour już 4 stycznia 2023 w klubie Scenografia w Łodzi. Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych... Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Nie może Was zabraknąć!

Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak - wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak "A wszystko to…" , "Powiedz", "Zawsze z Tobą chciałbym być", " usłyszymy również utwory z pierwszych płyt, które bardzo dawno nie były wykonywane na koncertach!

Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty! 

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE