Reklama

Katarzyna Piasecka wystąpi z nowym programem "MOJE TABU" w MCK Bełchatów 8 marca 2023 [KUP BILET]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Katarzyna Piasecka wystąpi z nowym programem "MOJE TABU" w MCK Bełchatów 8 marca 2023 [KUP BILET] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

bilety Katarzyna Piasecka od lat wyznaje zasadę, że na scenie można wszystko. Nawet jeśli, albo tym bardziej - kiedy jesteś kobietą. Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu bez tabu! Musisz to zobaczyć!

Katarzyna Piasecka w programie stand-up comedy "MOJE TABU". Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej i bezkompromisowej formie. Tabu? Tak, ponoć o niektórych sprawach nie powinno się mówić, ale dla Kaśki nie ma świętości. Od lat wyznaje zasadę, że na scenie można wszystko. Nawet jeśli, albo tym bardziej - kiedy jesteś kobietą.

Podczas wieczoru wystąpi również support.

Instagram / Facebook / YouTube / TikTok
----- Katarzyna Piasecka. -----

Wydarzenie dla widzów dorosłych. Wydarzenie odbędzie się wg aktualnie obowiązujących zasadach, z dostępem do środków dezynfekujących. Uczestnik imprezy proszony jest o wyposażenie się w maseczkę. Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE