Reklama

Jasiek Borkowski i Waldek Nowak z nowym programem w pubie Gambrinus w Bełchatowie 8 stycznia 2023 [KUP BILET]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jasiek Borkowski i Waldek Nowak z nowym programem w pubie Gambrinus w Bełchatowie 8 stycznia 2023 [KUP BILET] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

bilety Pub Gambrinus zaprasza na stand-up 8 stycznia 2023, podczas którego ze swoimi nowymi programami wystąpią: Jasiek Borkowski i Waldek Nowak! Z pewnością czeka Was niezapomniany wieczór, wypełniony dawką dobrego humoru. Nie możesz tego przegapić!

Jasiek Borkowski - jeden z bardziej rozpoznawalnych, undergroundowych stand-uperów, występujący na scenie od 2010 roku. Komik nieokiełznany, kierujący się głównie emocjami. Przeplatanie dziwnych historii z tymi śmiesznymi oraz dodawanie garściami skrajnych emocji do występu to jego codzienność. Bardzo wyluzowany nerwus i bardzo nerwowy luzak. Jedyny w swoim rodzaju. W swoich występach pokazuje świat, który już znamy, natomiast punkt widzenia Jaśka zmienia ten świat o 180 stopni. Niektórzy wracają tam z tęsknotą, a niektórzy bez tęsknoty.

Waldek Nowak - aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i Comedy Club.

-----

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.

*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE