Reklama

Reklama

Egzamin ósmoklasisty w gminie Bełchatów. Z czym mierzyli się uczniowie? [FOTO]

Opublikowano: 25 maja 2021 11:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Uczniowie ze szkół prowadzonych przez gminę Bełchatów przystąpili dziś do egzaminu ósmoklasisty. "Na pierwszy ogień" poszedł język polski. W kolejnych dniach przyjdzie kolei na matematykę oraz język obcy.

Reklama

Równo o godzinie 09:00 uczniowie szkół prowadzonych przez gminę Bełchatów chwycili za długopisy i zapoznali się z arkuszami egzaminacyjnymi. Dziś na tapecie był język polski – młodzież musiała zmierzyć się z fragmentem "Pana Tadeusza", opisać powiązanie między okładkami a treścią lektur, a także stworzyć zaproszenie na wystawę fotograficzną. Ostatnim zadaniem było napisanie rozprawki lub opowiadania.

W szkołach prowadzonych przez gminę Bełchatów do dzisiejszego egzaminu przystąpiło ponad 80 uczniów. Stresu było naprawdę sporo, poza samym testem, wciąż daje o sobie znać pandemia koronawirusa – sam egzamin musiał więc być przeprowadzony w reżimie sanitarnym. Nie pomogły też fałszywe alarmy bombowe, które po raz kolejny pojawiły się na skrzynkach mailowych części szkół – więcej TUTAJ.

W całym kraju do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło ponad 360 tys. uczniów z ponad 12,7 tys. szkół. Ich wyniki z pewnością będą szeroko omawiane. Będą one bowiem sprawdzianem, nie tylko dla przyszłych absolwentów, ale i dla całego "pandemicznego systemu edukacji" opartego o nauczanie zdalne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -1

    Dźwięk okropnego żygania po zechlaniu calego kuroka i wypiciu litra bimbru BŁŁ[email protected]!!!!!

    Dupe możesz wygrać. Tylko że dupa może być cacy tj lux a może być nie miła tj osrana lub żula jakiegoś z chemoroidami. Tylko że różni ludzie są i co dla mnie nie miłe dla innego może być lux. I to jest *********** świata. Nie ogarnę nigdy jak można być napędem rowerowym a bardziej nawet jak można to promować że to jest cacy??????????