Reklama

Reklama

„Beksińscy. Album Wideofoniczny”

Opublikowano: pt, 24 lis 2017 13:29
Autor:

„Beksińscy. Album Wideofoniczny” - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Kino KULTURA zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które odbędzie się 27 listopada o godzinie 19:30. Na ekranie wyświetlony zostanie dokument, pt. „Beksińscy. Album Wideofoniczny”.

Reklama

To z pewnością nie była typowa rodzina. Ojciec – ceniony artysta – za pomocą rzeźby, obrazów i filmów, realizował swoje szalone, artystyczne wizje; Syn – niespokojny nadwrażliwiec – duszę oddał muzyce o której pięknie opowiadał w radiowym eterze; Matka – kobieta o niespotykanej dobroci, która jak nikt inny potrafiła poświecić się dla swojej rodziny. Zdzisław, Tomasz i Zofia – rodzina Beksińskich. Twórcza, zwariowana, charakterna. Właśnie na podstawie ich barwnego ale i dramatycznego życia, opisanego w książce Magdaleny Grzebałkowskiej, pt. „Beksińscy. Portret podwójny”, powstał dokument „Album wideofoniczny”, który będzie można obejrzeć 27 listopada w kinie KULTURA.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Kina KULTURA oraz internetowo: www.bilety.mckbelchatow.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.