Reklama

Reklama

100 „WARSZTATÓWEK” na 100-lecie odzyskania niepodległości

Opublikowano: śr, 7 lis 2018 14:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Tegoroczna rocznica 100-lecia odzyskania niepodległości celebrowana jest w rozmaity sposób przez różnorodne środowiska. O niezwykłej rocznicy pamiętali też uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dąbrowy Rusieckiej.

Reklama

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” uruchomiony został kilkanaście dni po tym, jak Prezydent Polski Andrzej Duda wygłosił orędzie inaugurujące obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Zarówno dla pracowników jak i trzydzieściorga podopiecznych naturalnym było, że placówka aktywnie włączy się w celebrowanie 100-lecia.

- Współpraca uczestników i terapeutów poszczególnych pracowni wtz-tu zaowocowała okolicznościowym wydaniem „WARSZTATÓWKI”, kwartalnej gazetki warsztatu – mówi Andrzej Klimas, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej.

Powstanie gazetki dokumentującej życie placówki to nie wszystko. Uczestnicy wspólnie i zgodnie zdecydowali, by ich dziełu przejrzeli się inni i to w całym kraju.

- Wybraliśmy 100 warsztatów terapii zajęciowej z terenu całej Polski i z 30 października uczestnicy wspólnie z terapeutami udali się do Urzędu Pocztowego w Ruścu, gdzie nadali wcześniej przygotowane przesyłki - wyjaśnia Andrzej Klimas

Zarówno uczestnicy, jak i kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej mają nadzieję, że ta niecodzienna forma obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę nie tylko zyska uznanie adresatów, ale również zaowocuje nawiązaniem nowych kontaktów, a może podjęciem współpracy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +3 / -3

    Magda

    Świetna inicjatywa! Życzę Wam takiej wiary w siebie i w sukces, jaką mieli nasi przodkowie. Zawsze walczcie o siebie! "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."