Rejestracja i logowanie

Mistrz świata zostaje na dłużej!

Siatkówka 01-02-2019 Autor: Badys/PGE Skra Bełchatów (materiały prasowe) Foto: skra.pl
4
Mistrz świata zostaje na dłużej!

Jeden ze złotych medalistów Mistrzostw Świata 2018 w szeregach PGE Skry postanowił przedłużyć kontrakt z bełchatowskim klubem. Mowa o Grzegorzu Łomaczu, który jest podstawowym rozgrywającym zespołu prowadzonego przez Roberto Piazzę i Michała Winiarskiego.

32-letni siatkarz, który rozgrywa obecnie drugi sezon w żółto-czarnych barwach, wygrał w Bełchatowie PlusLigę i Superpuchar Polski oraz wystąpił w finale krajowego pucharu i półfinale Klubowych Mistrzostw Świata 2017.

„Bardzo się cieszę, że kolejne dwa lata będę mógł reprezentować barwy PGE Skry Bełchatów. Jest to absolutnie topowy zespół w Polsce i na świecie i niczego mi w nim nie brakuje. Mam dużą nadzieję dokonać wielkich rzeczy w tym klubie, bo taka marka jak PGE Skra z pewnością to umożliwia. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby bełchatowski klub wygrywał po drodze wszystkie możliwe trofea” – powiedział Grzegorz Łomacz po podpisaniu nowej umowy.

Radości z podpisania nowej, dwuletniej umowy nie kryją też władze klubu, które jak widać po dzisiejszym newsie już rozpoczęły budowę składu na sezon 2019/2020.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu z Grzegorzem. To w końcu reprezentant Polski i na takich zawodnikach chcemy budować skład na kolejne sezony. Cieszę się, że wybrał akurat naszą ofertę, bo wiemy, że miał wiele innych intratnych propozycji – skomentował Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów.

Przypominamy, że PGE Skra Bełchatów z Grzegorzem Łomaczem w składzie już w najbliższą sobotę zmierzy się z Indykpolem AZS-em Olsztyn, a stawką tego pojedynku będą ligowe punkty.  

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Pierwszym kreatorem jest rozgrywający a Grzesiu z calym szacunkiem nim nie jest

Nie ma się z czego cieszyć pan Grzegorz to jeden z najsłabszych rozgrywających w naszej lidze .

I gra gitara. Jeszcze tylko 2 dobrych przyjmujących i wreszcie dobrego atakującego bo wiekowy Wlazły nie będzie w stanie już sam nam wygrywać wszystkiego.

Skrze potrzebny jest mozna powiedziec na gwalt klasowy atakujacy bo...zmiennik za slaby a pierwszy to juz bardzoej sportowy emeryt.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także