Rejestracja i logowanie

PGE Skra poznała półfinałowego rywala!

Siatkówka 23-04-2018 Autor: Badys Foto: skra.pl
1
PGE Skra poznała półfinałowego rywala!

W niedzielę późnym wieczorem, a w zasadzie już w nocy, rozstrzygnęła się rywalizacja w ćwierćfinale PlusLigi, w którym o awans do półfinału walczyły Trefl Gdańsk i Jastrzębski Węgiel. Zwycięzca będzie rywalem bełchatowskich siatkarzy.

Podopiecznym Roberto Piazzy w boju o wielki finał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn przyjdzie się zmierzyć z triumfatorami tegorocznej edycji Pucharu Polski. Gdańszczanie po prawdziwej siatkarskiej wojnie (3:1; 1:3; 3:2) wyeliminowali jastrzębian z gry o medale. Tym samym w półfinałach PlusLigi dojdzie do rewanżu za wielki finał krajowego pucharu, w którym Trefl pokonał PGE Skrę w stosunku 3:0 (25:21; 25:22; 25:22).

Znamy już terminarz tych spotkań. Rywalizacja toczona będzie do dwóch wygranych meczów, a pierwszy z nich odbędzie się na terenie gdańszczan już w środę 25 kwietnia. W Bełchatowie drużyny spotkają się w sobotę 28 kwietnia i jeśli zajdzie taka potrzeba również dzień później, w decydującej batalii. Początek każdego ze starć zaplanowano na godzinę 17:30.

Przedsprzedaż biletów na sobotnia potyczkę trwa już od czwartku. Więcej szczegółów na jej temat można znaleźć na stronie internetowej PGE Skry.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Karnety obowiązują na play offy jak co roku?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także