Rejestracja i logowanie

Kluczowy zawodnik PGE Skry bliski powrotu

Siatkówka 22-02-2018 Autor: Badys Foto: skra.pl
1
Kluczowy zawodnik PGE Skry bliski powrotu

Pierwszy rozgrywający PGE Skry Bełchatów kilka tygodni temu odniósł kontuzję, która wciąż uniemożliwia mu występy w żółto-czarnych barwach. Wszystko wskazuje jednak na to, że „Gregor” już wkrótce zamelduje się na parkiecie.

Przekonuje o tym sam zawodnik, w krótkiej rozmowie przygotowanej przez oficjalną telewizję klubową PGE Skry (skra.tv):
 

Wszystko w porządku. Cała rehabilitacja przebiega jak najbardziej zgodnie z planem i już teraz mogę praktycznie całkowicie obciążać tą chorą nogę i myślę, że. w przyszłym tygodniu będzie już wszystko okej.”


Podstawowy rozgrywający bełchatowian mówi też o postępach jakie czyni w trakcie trwającej przez kilka ostatnich tygodni rehabilitacji:
 

„W tym okresie praktycznie cały czas indywidualnie pracuję i bardzo się cieszę, że już mogę wykonywać już praktycznie większość ćwiczeń i dlatego jestem naprawdę optymistycznie nastawiony, że już naprawdę blisko.”


W najbliższym czasie przed PGE Skrą m.in. pojedynek w ramach Ligi Mistrzów z Chaumont VB (28 lutego). Jego stawką drugie miejsce w grupie. W tym spotkaniu jeszcze "Gregora" zabraknie, ale powinien znaleźć się w kadrze meczowej już na mecz PlusLigi z Łuczniczką Bydgoszcz (3 marca).

Grzegorz Łomacz kontuzji nabawił się podczas ostatnich zajęć przed wyjazdem żółto-czarnych na Final Four Pucharu Polski. Pod nieobecność podstawowego gracza naszej drużyny narodowej rolę reżysera gry bełchatowian przejął Marcina Janusz, który znakomicie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Całą rozmowę z Grzegorzem Łomaczem można zobaczyć poniżej.

 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Przy dobrej grze Janusza będzie ciężko mu ponownie zawitać w pierwszym składzie. Ale tak to jest że na ogół w siatkówce rezerwowy czeka na kontuzję kolegi z drużyny. Brutalnie to wygląda ale nie stery tak jest emoji

dodaj komentarz
Czytaj także