Rejestracja i logowanie

Największa gwiazda opuszcza Bełchatów?!

Siatkówka 20-01-2018 Autor: Badys Foto: skra.pl
2
Największa gwiazda opuszcza Bełchatów?!

O tym, że Srecko Lisinac znajduje się na celowniku potentatów włoskiej Serie A1 wiadomo od dawna. W ostatnich dniach te spekulacje nabrały jednak na sile, a niektórzy dziennikarze z Półwyspu Apenińskiego twierdzą nawet, że zawodnik bełchatowian podpisał już kontrakt z nowym klubem.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że umowa z PGE Skrą, zaliczanego do najlepszych środkowych na świecie Serba, upływa wraz z końcem obecnego sezonu, a jego postawa i liczne nagrody indywidualne w międzynarodowych imprezach przyciągnęły uwagę możnych siatkarskiego świata, dzięki czemu może on już teraz przebierać w atrakcyjnych ofertach.

Bezpośrednio po Klubowych Mistrzostwach Świata spekulowano, że Srecko otrzymał ofertę z Perugii, ale w mijającym tygodniu pojawiły się nowe, łączące go z inną, wielką włoską firmą. Jego usługami ma być zainteresowane Trentino Volley, w barwach którego występował swego czasu Michał Winiarski. Komentatorzy Rai Sport stwierdzili nawet, że umowa została już podpisana. Inne źródła, takie jak na przykład portal volleyball.it są bardziej wstrzemięźliwie i informują jedynie o zainteresowaniu Trydentczyków usługami serbskiej gwiazdy żółto-czarnych.

Informacje te podłapały już też polskie media (m.in. sportowefakty.pl czy polsatsport.pl), więc w najbliższym czasie czeka nas zapewne serial związany z ewentualną zmianą barw klubowych Serba.

Jedno jest pewne, zatrzymać Srecko Lisinaca w Bełchatowie na kolejny sezon będzie bardzo trudno. Zwłaszcza, że ofertę z Włoch ma też jego partnerka życiowa. Przypomina to sytuację z Facundo Conte, który w podobnych okolicznościach opuścił PGE Skrę w 2016 roku.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

to bylo wiecej niz pewne ze Srecko opusci Skre po tym sezonie.Skra traci chyba najwieksza gwiazde i niestety jest coraz slabsza.Wlazly tojuz nie ten sam zawodnik co kilka lat temu.powaznych wzmocnien nie widac.nieuchronnie Skra staje sie ligowym przecietniakiem......

a co chłopak czekać,aż go prezes wykonczy

dodaj komentarz
Czytaj także