Rejestracja i logowanie

Feta po awansie. Tak fani GKS-u witali piłkarzy po powrocie do Bełchatowa [FOTO]

Piłka nożna 20-05-2019 Autor: bb Foto: Facebook/gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
9

Piłkarze PGE GKS-u w niedzielę przypieczętowali awans do Fortuna 1.Ligi. Na wracających ze Stargardu zawodników pomimo późnej pory czekało w Bełchatowie wielu fanów, którzy wraz z zawodnikami świętowali sukces, którego przed sezonem nikt się nie spodziewał. 

Podczas fety przy Sportowej 3 nie zabrakło rac i wspólnych śpiewów. Kibice "Brunatnych" na ten moment czekali naprawdę długo, więc nikogo nie powinno dziwić, że pomimo późnej pory (piłkarze pojawili się już po północy) stawili się tak licznie. Żadne słowa nie opiszą jednak atmosfery jaka wczoraj zapanowała w Bełchatowie. Zdecydowanie lepiej wyrażają ją zdjęcia...

komentarze (9)
Dodaj komentarz

HEJ 1 LIGA 1LIGA GKS BELCHATOWSKI GKS

Czy ktos z widzewa lub ultrasow skry hehe wie moze co sie dzieje z koncentratem pomidorowym? ( wtajemniczeni wiedza)

już za rok 2-ga liga,wiocha znów zawita i będzie spoko. do pełni szczęscia widzew do 3-ciej ligi

Te pajace prawie do drugiej w nocy mordy darli a policja nic z tym nie zrobiła, chyba obowiązuje cisza nocna

Zadzwoniliśmy na policję żeby coś z tym zrobili to usłyszeliśmy: "Trwa impreza zorganizowana a policja jest na miejscu i wszystko nadzoruje. Dopóki się wszystko nie skończy to będą różnego rodzaju hałasy"

Współczuję mieszkańcom z okolicznych bloków/domów, którzy musieli rano wstać do pracy, szkoły czy przedszkola. Hałas tej "zorganizowanej" imprezy słyszalny był na os. Dolnośląskim. Czy osoba wydająca zgodę miała świadomość na co wydaje pozwolenie? Rozumiem, że kibice mieli swoje lokalne święto, ale... przepraszam za określenie, bo sam nie mogłem przez nich zasnąć... darcie ryja pod oknami nie jest w porządku. Można było zorganizować fetę na drugi dzień. Mieszkańcy byliby wyspani. Kto wie, może nie jeden przyszedłby z dzieckiem. A tak, kibice piłki nożnej w Polsce kolejny raz będziecie postrzegani jak patologia. Mimo wszystko nie pozdrawiam. Ojciec dwójki małych dzieci - niewyspany.

mi **** z**** kosiarki matyskiewicza przeszkadzaja w snie jak wtrawcam z roboty o 6 rano i che spac =kosiarki spalinowe znow wyja **** wrrrr grrrr od 7 do 14 wrrrr grrrr grr **** o ****ac mozna z**** matys i jego koszenie zieleni! kutewa mac!

wyprowadź sie na wieś będziesz miał spokój a jak sie wyprowadzisz na wieś do Grabicy to będziesz miał spokój i smród ..

Idz do lasu i tam drzyj morde wykolejencu

dodaj komentarz
Czytaj także