Rejestracja i logowanie

Kolejny transfer „Brunatnych”

Piłka nożna 17-07-2018 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
0
Kolejny transfer „Brunatnych”

Do drużyny PGE GKS Bełchatów dołączył dziś nowy skrzydłowy. Roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon podpisał 24-letni Bartosz Biel – poinformował klub w komunikacie.

Pochodzący z Wałbrzycha zawodnik w minionym sezonie występował w rozgrywkach Nice I ligi, gdzie bronił barw Drutex-Bytovii Bytów. Wliczając mecze w Pucharze Polski, Biel wystąpił w 26 pojedynkach o stawkę, zdobywając w nich 3 bramki, wszystkie w zmaganiach pucharowych.

 

„Moją nominalną pozycją jest bok pomocy. Nie robi mi różnicy czy to prawa czy lewa strona. Dodatkowo w ostatnim sezonie grałem także na boku obrony, także nie jest do dla mnie obca pozycja, tym bardziej, że jako młody chłopak właśnie na tej pozycji zaczynałem. Moimi atutami są na pewno waleczność, szybkość, nieustępliwość, pojedynki jeden na jeden, no i wydolność, mogę naprawdę dużo biegać” - przedstawił się Bartosz Biel, w krótkiej rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu (cytat za gksbelchatow.com).

 

24-latek jest szóstym nabytkiem bełchatowian podczas letniego okienka transferowego. Czasu na wkomponowanie się w zespół nie będzie miał dużo, bo rozgrywki II ligi ruszają już w najbliższy weekend.

PGE GKS na inaugurację zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce (sobota, godzina 17:00). Tydzień później, już na GIEKSA Arenie, „Brunatni” podejmą Siarkę Tarnobrzeg (godz. 19:00). Przypominamy, że bełchatowski zespół rozpocznie sezon z dwoma ujemnymi punktami na koncie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także