Rejestracja i logowanie

„Brunatni” kompletują kadrę

Piłka nożna 22-06-2018 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
5
„Brunatni” kompletują kadrę

Drużyna PGE GKS Bełchatów zakontraktowała drugiego nowego zawodnika. Do ekipy „Brunatnych” dołączył 24-letni skrzydłowy Hubert Tylec, który podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny sezon – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Najnowszy nabytek biało-zielono-czarnych w sezonie 2017/18 występował na piątym szczeblu rozgrywkowym, gdzie wraz z Polonią Bytom wygrał zmagania w drugiej grupie śląskiej. Spora w tym zasługa Tylca, który w 30 meczach zdobył 8 bramek i zanotował kilkanaście asyst.

Jak przypomina w komunikacie klub, piłkarz ten był już testowany przez PGE GKS zimą i niewiele zabrakło, żeby już wtedy dołączył do kadry bełchatowskiego zespołu. Ostatecznie jednak wrócił do Polonii, z którą jeszcze w środę, bez powodzenia, walczył o awans do III ligi.

„Moja preferowana pozycja na boisku to lewa pomoc, ale grałem także na prawym skrzydle a nawet na pozycjach „9” i „10”. Jest mi to w sumie bez różnicy, na której stronie pomocy występuję, jestem zawodnikiem, który operuje dobrze obiema nogami” - przedstawił się kibicom Hubert Tylec (cytat za gksbelchatow.com).

Dynamiczny skrzydłowy jest drugim letnim nabytkiem „Brunatnych”. Wcześniej bełchatowski klub zakontraktował Mikołaja Grzelaka, który jest nominalnym bocznym obrońcą. Poinformowano też o przedłużeniu umowy z Marciniem Grolikiem, który miał oferty z I ligi i nosił się z z zamiarem opuszczenia Sportowej 3, ale po długich negocjacjach ostatecznie zdecydował się pozostać w Bełchatowie.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

niech daje a nie wkłada pieniądze do Warszawy i Gdańska

Może coś z tego będzie....

Ale z czego ???

To jednak beda grac w 2 lidze?

Tak, bo PGE ma dać kasę.

dodaj komentarz
Czytaj także