Rejestracja i logowanie

Wstrzymano sprzedaż biletów na inaugurację rundy!

Piłka nożna 26-02-2018 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
2
Wstrzymano sprzedaż biletów na inaugurację rundy!

W związku z bardzo niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i prognozami na najbliższe dni istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaplanowany na sobotę 3 marca mecz PGE GKS Bełchatów ze Stalą Stalowa Wola nie odbędzie się w swoim pierwotnym terminie – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN, odpowiedzialny za organizację zmagań na niższych szczeblach zmagań, zwrócił się do gospodarzy najbliższych meczów I i II ligi w celu pozyskania informacji oraz dokumentacji fotograficznej, mającej potwierdzić obecny stan boisk.

„Przekazane informacje zostaną wykorzystane do analizy możliwości rozegrania meczów, a w razie konieczności zmiany pierwotnie wyznaczonych terminów poszczególnych zawodów lub, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby, terminu 20. kolejki rozgrywek. Ewentualne decyzje mogą być poprzedzone wizytami delegatów PZPN na wybranych stadionach" - czytamy w piśmie PZPN przesłanym do klubów.

„Obecna pogoda, a głównie niska temperatura, nie sprzyja prowadzeniu odpowiednich prac na głównej murawie. Jako jednostka administrująca tym obiektem jesteśmy w pełni gotowi, ale nie możemy zagwarantować, że do soboty udałoby się doprowadzić boisko do stanu, który umożliwiałby w pełni bezpieczną grę obu drużyn” - informuje w odpowiedzi Miejskie Centrum Sportu, które administruje bełchatowskim obiektem.

Ostateczne decyzje powinniśmy poznać już jutro, we wtorek 27 lutego. Do tego czasu, PGE GKS Bełchatów wstrzymuje sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Stalową Wola, do którego pierwotnie miało dojść już w najbliższą sobotę.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Co to za boisko ze chociaz jest podgrzewane to nie mozna rozgrywac meczy .Niech ciekaja po takim moze lepiej zaczna grac .Jakos w sparingu z Zaglebiem mogli przygotowac murawe a nasi na co czekali tyl czasu bylo mysleli ze bedzie plus 20.

Typowy Polok. Masz 20.000 zł na podgrzewanie na jeden mecz i zniszczenie murawy na cala wiosne, to daj! Poza tym to MCS jest wlasciecielem stadonu

dodaj komentarz
Czytaj także