Rejestracja i logowanie

Dwóch testowanych z kontraktami

Piłka nożna 24-01-2018 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
1
Dwóch testowanych z kontraktami

PGE GKS poinformował, że sprawdzani od tygodnia w Bełchatowie zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza Krystian Peda i Szczepan Kogut wzmocnią kadrę pierwszego zespołu „Brunatnych” na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Pierwszy z nich trafił do Niecieczy już po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej, w 2016 roku. W sumie uzbierał siedem występów w ekstraklasowym zespole, w tym trzy w aktualnym sezonie. Dwudziestolatek występuje w drugiej linii.

Drugi może występować na prawej flance, zarówno w pomocy, jak i w obronie. Jak do tej pory w barwach popularnych „Słoników”, z którymi związany jest od 2012 roku, dwukrotnie wystąpił na boiskach Lotto Ekstraklasy.

Obaj młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony podczas sesji treningowych i meczu towarzyskiego z MKS-em Kluczbork. Takiej okazji nie miał,uchodzący w Zabrzu za wielki talent, bramkarz Mateusz Michalski, który z powodu kontuzji musiał wrócić do domu.

Wcześniej z klubu odszedł środkowy obrońca Michał Bierzało, a wypożyczony z Arki Gdynia Paweł Wojowski otrzymał zgodę na testy w Gryfie Wejherowo. Mają one potrwać do końca stycznia.

Dziś biało-zielono-czarni rozegrają też kolejny mecz testowy. O godzinie 17:00 zmierzą się ze Skrą Częstochowa.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Temu klubowi potrzebna nową krew bo miasto ich obiektów w nieskończoność nie będzie utrzymywać, a jak tam? Dzieciątko posła na świat już przyszło?

dodaj komentarz
Czytaj także