Rejestracja i logowanie

Są wyniki badań piłkarzy GKS-u na COVID-19. PZPN podjął decyzję

Inne 11-05-2020 Autor: Emste Foto: gksbelchatow.com
8
Są wyniki badań piłkarzy GKS-u na COVID-19. PZPN podjął decyzję

Piłkarze i sztab szkoleniowy GKS-u Bełchatów wracają do pracy. Wszystko dzięki pozytywnej decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej, który po przeanalizowaniu danych i testów na SARS-CoV-2, zezwolił większości klubów Fortuna 1 Ligi, na powrót do treningów. Pierwsze zajęcia odbędą się dziś o godzinie 16:00.

O tym, że piłkarze oraz pracownicy klubu GKS Bełchatów zostali poddani testom na koronawirusa, pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu – więcej w artykule Piłkarze GKS Bełchatów poddani testom na koronawirusa...

W minioną niedzielę, zespół medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników testów na COVID-19, które wykonano w klubach Fortuny 1 Ligi. Wyniki były na tyle satysfakcjonujące, że wydano zezwolenie dla większości klubów na powrót do treningów.

- Oczekiwanie zakończone! Po dwóch pełnych tygodniach izolacji i dwóch miesiącach przerwy drużyna GKS Bełchatów wraca do treningów grupowych. Inauguracyjne zajęcia w ramach "restartu" rozpoczną się w poniedziałek po godz. 16 - informuje GKS Bełchatów.

Jak będą wyglądały treningi "Brunatnych"? Na ten moment klub musi dostosować się wytycznych zawartych w rozporządzeniu Rady Ministrów z 7 maja br. Wskazują one, że na jednym boisku może trenować maksymalnie 25 osób.

- Giekaesiacy będą dziś ćwiczyć na dwóch boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Po rozgrzewce odbędą się testy wytrzymałości tlenowej , a po nich trening wprowadzający – czytamy na stronie klubu.

Kolejny trening już jutro o godzinie 11:00.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Powodzenia, oby przystąpili do rozgrywek! GKS Bełchatów!!!

Świetnie że wracają do treningów, bez GKS czy SKRY to w tym mieście w ogóle nie będzie sportu. Każdy ma jakiś hobby a moim jest sport i liczę że GKS przystąpi do rozgrywek i wyjedzie z problemów finansowych. Powodzenia!

Jak nas nie wpószcza na stadion to zablokujemy z ziomkami cały Bełchatów !!!!

koniec gksu koniec kiboluw hahahahahaha

A po co to komu ? Piłka nożna wyrzucanie pieniędzy w błoto. Od marca nie ma jej i ludzie potrafią bez tego żyć. Pieniądze te powinny być przeznaczone na jakieś pożyteczne rzeczy...dodatkowo testy dla panów piłkarzy są ale dla dzieci w przedszkolach czy żłobkach nie ma...

Bez dyskotek, koncertów, barów, pubów, restauracji, kin, galerii, teatrów, siłowni i wielu innych rzeczy ludzie też potrafią żyć tylko co to za życie. Żreć i żyć by przeżyć i nie mieć żadnych pasji czy hobby to komunistyczne podejście do życia.

rzeczywiście pasja lanie po mordach

Przystąpią do rozgrywek?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także