Rejestracja i logowanie

Bełchatowska siłaczka nie zwalnia tempa i triumfuje na kolejnych Mistrzostwach Polski

Inne 15-09-2018 Autor: Badys
1

Ida Lis, bo to oczywiście o niej mowa, znowu okazała się bezkonkurencyjna. Tydzień po wywalczeniu złota wśród seniorek, bełchatowianka nie dała najmniejszych szans rywalkom podczas Mistrzostw Polski Juniorek do lat 18 w Trójboju Siłowym Klasycznym.

18-latka z Bełchatowa okazała się najlepsza nie tylko w kategorii do 72 kilogramów, ale też w kategorii Open, a więc wśród ogółu uczestniczek imprezy. Wobec sukcesu z minionego tygodnia nie jest to oczywiście żadnym zaskoczeniem, ale warto odnotować, że Ida Lis podczas tego startu zrobiła kolejny krok naprzód.

Wynik łączny trójboju, czyli 422,5 kilograma, był co prawda o 10 kg słabszy niż ten z Wrocławia, gdzie udało się ustanowić aż osiem nowych rekordów kraju, ale wychowanka Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego i tak zdołała pobić życiówkę w jednej z konkurencji.

Mowa o wyciskaniu, gdzie prowadzona przez Michała i Olgę Tyborów zawodniczka podniosła aż 87,5 kilograma. To dokładnie o 2,5 kg więcej niż przed tygodniem.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

KUPUJĄCY W BIEDRONCE NIECH SPRAWDZAJĄ CENY PRZY TOWARZE SĄ PROMOCJE A PRZY KASIE PŁACI SIĘ BEZ PROMOCJI

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także