Rejestracja i logowanie

Gala MMA Celtic Gladiator w Hali Energia! Do klatki wejdą m. in. bełchatowianin Szymon Broncel oraz popularny "Bonus BGC"

Sport 04-03-2020 Autor: Emste Foto: Celtic Gladiators
12

Bełchatowscy fani sportów walki mogą już zacierać ręce. W Hali Energia odbędzie się bowiem 27. edycja irlandzkiej gali Celtic Gladiator. Do klatki  wejdą tak kompletni nowicjusze, jak i zawodnicy, którzy są już rozpoznawalni w świecie MMA. Nie zabraknie też gwiazd - w kategorii open wystąpi "Bonus BGC", który skrzyżuje rękawice z Jhonem Painterem. Będą też lokalny "smaczek", bowiem do klatki wejdzie bełchatowianin Szymon Broncel.

Celtic Gladiator to organizacja założona w 2010 roku. Już w 2011 udało się zorganizować pierwszą galę w irlandzkim Portlaoise. Od tamtej pory, zorganizowano już 26 imprez, które promowały markę na świecie. Kolejna, 27 gala odbędzie się w bełchatowskiej Hali Energia już 14 marca. 

Podczas gal Celtic Gladiators obowiązują zasady i reguły oparte na tzw. "United Rules of Mixed Martial Arts" (Ujednoliconych zasadach mieszanych sztuk walki). Walki będą się więc składać z trzech, pięciominutowych rund. 
Podczas starcia wieczoru w Bełchatowie Jakub Kamieniarz (8-6-0) zmierzy się z Piotrem Danielskim (5-2-0) o mistrzowski pas kategorii półśredniej. W kategorii open zobaczymy Piotra "Bonusa BGC" Witczaka (0-4-0) z Jhonem Painterem (1-12-0). Dla bełchatowian na pewno ważną walką będzie starcie Szymon Broncla (MMA 1-1-0) z Kacprem Koziorzębskim (MMA 5-2-0).

Reszta głównej karty walk prezentuje się następująco.

84 kg: Krystian Bielski (MMA 5-2-0) vs Mateusz Strzelczyk (MMA 8-8-1) | 3 rundy

67 kg, K-1: Michał Benben vs Mateusz Janik | 3 rundy

93 kg: Piotr Mierzejewski (MMA 0-0-0) vs Paweł Całkowski (MMA 0-0-0) | 3 rundy

61 kg: Kamil Stępień (MMA 1-0-0) vs Marcin Maleszewski (MMA 1-0-0) | 3 rundy

71 kg, K-1: Danik Buka vs Filip Szostak | 3 rundy

66 kg: Nikodem Archita (MMA 1-1-0) vs Jan Ciepłowski (MMA 0-0-0) | 3 rundy

61 kg, semi-pro MMA: Jakub Drozdowski (MMA 0-0-0) vs Daniel Stępień (MMA 0-0-0) | 3 rundy

 

Takiego wydarzenia w Bełchatowie jeszcze nie było. Krew, pot i adrenalina - to wszystko czeka w Hali Energia już 14 marca. Nie możecie tego przegapić!

Bilety dostępne na stronie Kup Bilecik oraz w sprzedaży stacjonarnej. Informacje na temat wejściówek znajdziecie pod numerem tel. 505 374 342.

 

komentarze (12)
Dodaj komentarz

ja tam bende sie bil z myslami

Chłopaki z klatki pójdą razem w uprząż

Patointeligencja emoji

nie od dzisi wiadomo że mma i tego typu podniety to wylęgarnia patoli

yyyy kuwa....yyyyy kuwa... yyyyy

Wymieniacie Bonusa jako gwiazdę a zapominacje o chłopakach z Bełchatowa umiecie zareklamować galę naprawdę Brawo dla redakcji

niech redakcja sie doinformuje bo na tej gali walczy lacznie trzech bełchatowian

albo gale mma, albo występy Zenka

O co to za ciota ten Strzelczyk czy to brat tego luja z grobli jak takie same umietnosci co on to po co on tam

Na łazarskim rejonie nie jest kolorowo czasem zapija się smutki i bywa czilałtowo Na łazarskim rejonie, bieda tutaj piszczy nie ma co się martwić, musisz podnieść się ze zgliszczy

Wszyscy odwoluja masowe imprezy, wiec czekać na info, ze odwolali

Kto to organizuje? Jakiś namiar na organizatora ?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także