Rejestracja i logowanie

Kolarski wyścig przez bełchatowskie lasy. LOTTO Energy MTB Bełchatów za nami [FOTO]

Sport 15-09-2019 Autor: Matste Foto: belchatow.pl
5

Prawie 150 kolaży wystartowało w wyścigu LOTTO Energy MTB Bełchatów. Zawodnicy wyruszyli z placu Narutowicza, później rywalizowali już na leśnych ścieżkach, prowadzących w kierunku Kluk, by ostatecznie wrócić na metę w Bełchatowie. Na najszybszych czekały nagrody pieniężne. 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

"kolaży"???? serio??? ja prdl....

Hasło "Bogaty pakiet startowy" naprawdę mnie powaliło, skarpetki za 90 pln mega (nie liczyłem na wiele ale jakaś koszulka jakby była do tego to już bym tak nie płakał). Impreza spoko parę punktów trasy słabo oznaczone co widziałem że kilka osób miało z tym problem.

Oznakowanie ograniczało się do tych sporadycznie wbitych listewek, pomalowanych na zielono? Byłem tydzień przed zawodami przejechać się tą trasą i faktycznie parę razy musiałem się zastanowić gdzie jechać dalej. Jeżeli faktycznie trasa w dzień zawodów właśnie tak wyglądała to straszna lipa.

Nie te listewki to tylko punkty geodezyjne wytyczające szlak GPS, były taśmy oraz obsady ludzi kierująca ruchem, lecz tak jak wspomniałem tylko i wyłącznie kilka punktów (zliczyłby na palcach jednej ręki) sprawiały problem nieznającym trasy uczestnikom lub amatorom. Nawet można zobaczyć na yt jak zbliżali się do pętli i nie wiedzieli gdzie jechać. Przyznaje można było się pomylić.

Na prawdę myślisz, że wyścig byłby prowadzony oznakowaniem na listewki, które były wbite tylko na czas treningów i miały mniej więcej pokazać jak przebiega trasa? Brawo za tok myślenia. Warto najpierw weryfikować informacje, a dopiero potem się wypowiadać.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także