Rejestracja i logowanie

Bełchatów CUP rocznika 2010 - już za nami ! [FOTO]

Sport 16-06-2019 Autor: GKS Bełchatów Foto: pb
0

W sobotę 15 czerwca na murawie Stadionu Miejskiego przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie odbył się turniej dzieci z rocznika 2010 oraz urodzonych w ostatnim kwartale 2009. Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn. Ekipy podzielono na cztery grupy, gdzie uzyskano następujące rezultaty:

GRUPA A

Nazwa drużyny

Pkt.

Bramki

Miejsce

GKS BEŁCHATÓW

9

12:2

1

ŁKS ŁÓDŹ II

0

1:11

4

POGOŃ KRAKÓW

6

8:5

2

WIDZEW ŁÓDŹ

3

4:7

3

GRUPA B

Nazwa drużyny

Pkt.

Bramki

Miejsce

PUŁAWIAK PUŁAWY

9

15:5

1

ŚLĘZA WROCŁAW

3

9:11

3

GKS BEŁCHATÓW

0

2:18

4

LEGIA SOCCER SCHOOLS

6

12:4

2

GRUPA C

Nazwa drużyny

Pkt.

Bramki

Miejsce

ZNICZ PRUSZKÓW

3

9:6

3

POLONIA WARSZAWA

6

6:3

1

WISŁA PŁOCK

6

5:4

2

CHAMPIONS OŁAWA

3

5:12

4

GRUPA D

Nazwa drużyny

Pkt.

Bramki

Miejsce

GKS TYCHY

6

6:11

2

ŁKS ŁÓDŹ

9

19:4

1

SKRA CZĘSTOCHOWA

1

4:9

3

RADOMIAK RADOM

1

3:8

4


Po fazie grupowej nastąpił podział na Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę oraz Puchar Polski. 

 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

„BEŁCHATÓW CUP 2019 ”

 

LIGA MISTRZÓW

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

Pkt.

Bramki

Miejsce

1

ŁKS ŁÓDŹ

9

19:4

1

2

PUŁAWIAK PUŁAWY

6

8:11

2

3

POLONIA WARSZAWA

3

4:7

3

4

GKS BEŁCHATÓW

0

1:10

4

 

LIGA EUROPY

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

Pkt.

Bramki

Miejsce

1

POGOŃ KRAKÓW

9

12:4

5

2

WISŁA PŁOCK

3

6:8

6

3

GKS TYCHY

3

5:7

7

4

LEGIA

3

4:8

8

  

EKSTRAKLASA

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

Pkt.

Bramki

Miejsce

1

SKRA CZĘSTOCHOWA

4

8:7

9

2

ZNICZ PRUSZKÓW

4

9:9

10

3

WIDZEW ŁÓDŹ

4

7:7

11

4

ŚLĘZA WROCŁAW

4

7:8

12

 

PUCHAR POLSKI

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

Pkt.

Bramki

Miejsce

1

CHAMPIONS OŁAWA

9

14:4

13

2

RADOMIAK RADOM

6

14:6

14

3

ŁKS ŁÓDŹ II

3

9:11

15

4

GKS BEŁCHATÓW II

0

5:21

16


Najlepszy strzelec turnieju: BARTEK BUCZKOWSKI ŁKS ŁÓDŹ

Najlepszy zawodnik turnieju: OSKAR BARYLSKI ŁKS ŁÓDŹ

Najlepszy bramkarz turnieju: ALAN WÓDKA GKS BEŁCHATÓW


WYNIKI DRUŻYN GKS BEŁCHATÓW:

FAZA GRUPOWA:

GKS I - WIDZEW 4:0
GKS I - ŁKS II 4:1
GKS I - POGOŃ KRAKÓW 4:1

GKS II - ŚLĘZA WROCŁAW 4:0
GKS II - LEGIA 6:0
GKS II - PUŁAWIAK 8:2

FAZA PUCHAROWA:

LIGA MISTRZÓW:
GKS I - ŁKS ŁÓDŹ 6:0
GKS I - PUŁAWIAK 2:1
GKS I - POLONIA WARSZAWA 2:0

PUCHAR POLSKI:
GKS II - CHAMPIONS OŁAWA 1:8
GKS II - ŁKS ŁÓDŹ II 2:8
GKS II - RADOMIAK RADOM 2:5

GKS I: WÓDKA, SŁOWIKOWSKI, PASTERNAK, MURZYŁA, MOTYL, PIEKARSKI, WOLAŃCZYK, KOSTRZEWA, SALON, KOŚCIELNY, ZAWIEJA, PAZERA

GKS II: KUPIEC, SOBOLEWSKI KUBA,  ROŻENTALSKI, KURZAWSKI, TERKALSKI,  SZYMCZYK, GRADOWSKI, BOCIEK, GŁOWACKI, LIS, CIEŚLIK, KAŹMIERCZAK

TRENEREM GKS 2010 JEST BARTŁOMIEJ KONDRACKI
PODCZAS TURNIEJU W PRACY SZKOLENIOWEJ POMAGALI MU PIOTR KURZAWSKI ORAZ MICHAŁ KRAWCZYK
KIEROWNIKIEM ZESPOŁU JEST PIOTR ROŻENTALSKI

SPONSORZY I PARTNERZY TURNIEJU:
ORTOMEDSPORT
COERVER COACHING POLAND
STALMIT SP.J.
METACO
PGC POLSKA GRUPA CERAMICZNA
ATK STUDIO
NOLTE KUCHEN
ŚWIĘCICKI ZDRÓJ

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także