Rejestracja i logowanie

Sportowa rywalizacja na bełchatowskim pumptracku [FOTO]

Sport 10-06-2019 Autor: agula Foto: Miasto Bełchatów
0

W minioną sobotę na bełchatowskim pumptracku rywalizowało w zawodach w jeździe na czas blisko 50 uczestników. Młodzi sportowcy mogli sprawdzić się kilku kategoriach wiekowych, które z kolei podzielone były na rodzaj wykorzystywanego sprzętu (hulajnoga, rower). Wyścig rozpoczął się o godzinie 10:00.

Pumptrack, czyli najogólniej mówiąc, wszechstronny trening jazdy jednośladem, zdecydowanie w naszym mieście zyskał na popularności wraz z oddaniem specjalnego toru dedykowanemu tej dyscyplinie.  8 czerwca miłośnicy popisów na jednośladach mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami na otwartych zawodach, które odbyły się na terenie kompleksu sportowego na Binkowie.

Zmagania odbywały się w trudnych warunkach atmosferycznych - wysoka temperatura i wiatr nie sprzyjały zawodnikom, ci jednak podjęli się wyzwania, a każdy z nich mógł przejechać trasę dwa lub trzy razy. W klasyfikacji końcowej brany był pod uwagę czas najkrótszego przejazdu. Zwycięzcy mogli liczyć na atrakcyjne nagrody, ich łączna pula  sięgnęła 2 tys. zł. Zawodnicy, który znaleźli się na podium mogli cieszyć się z wygranej w postaci voucherów - 150 zł za pierwsze miejsce, 100 zł za drugie miejsce i 70 zł za trzecie miejsce. Vouchery te można zrealizować w sieci sklepów Media Expert.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także