Rejestracja i logowanie

''Jak odbieram pałeczkę, to daję z siebie wszystko''. Rozmowa z wicemistrzynią świata Aleksandrą Gaworską [VIDEO]

Sport 07-03-2018 Autor: mj-s Foto: r.k
4
''Jak odbieram pałeczkę, to daję z siebie wszystko''. Rozmowa z wicemistrzynią świata Aleksandrą Gaworską [VIDEO]

Jak sama o sobie mówi, jest najlepszym przykładem sportsmenki, której sukcesy to nie wynik olbrzymiego talentu, ale konsekwentnej i ciężkiej pracy nad sobą. Ze spotkania z premierem po spektakularnej wygranej w Halowych Mistrzostwach Świata w Birmingham niewiele pamięta, podobnie jak z momentów oszołomienia tuż po srebrnym biegu...

Bełchatowianka Aleksandra Gaworska od kilku miesięcy idzie jak przysłowiowa burza. Z każdej najważniejszej lekkoatletycznej rywalizacji przywozi kolejne medale. Zaczęła kompletować worek drogocennych krążków w ubiegłym roku. Najpierw był lipiec i było złoto na Mistrzostwach Europy U23 w Bydgoszczy. Potem, w sierpniu był Londyn i Mistrzostwa Świata. „Aniołki Matusińskiego”, tak ochrzczona już w trakcie Mistrzostw sztafeta 4x400m, zdobyły brąz.

Teraz w Birmingham Ola Gaworska, wspólnie z Justyną Święty-Ersetic, Patrycją Wyciszkiewicz i Małgorzatą Hołub-Kowalik wywalczyły w pięknym stylu srebro Halowych Mistrzostw Świata. Biało – czerwone Aniołki pobiegły w rewelacyjnym czasie - 3:26.09, tym samym ustanawiając nowy, halowy rekord Polski. Wychowanka Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego biegła po to srebro na trzeciej zmianie.

Zapraszamy na wywiad z Aleksandrą Gaworską

 

 

 

 

 

 

 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Gratulacje Pani Olu, Bełchatów jest z Pani dumny !!!

Gratulacje super

gratulacje!!

Kto "daje" z siebie wszystko? Ola czy pałeczka?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także