Rejestracja i logowanie

Zwrócą kasę, jeśli nie wygrają

Sport 03-11-2017 Autor: mj-s Foto: A.Mielczarski/PGE GKS Bełchatów
3
Zwrócą kasę, jeśli nie wygrają

Kibicu, przyjdziesz na mecz, a gdy Twoja drużyna go nie wyrga – oddadzą Ci za bilet! Z taką niecodzienną propozycją do fanów wyszedł zarząd i sztab szkoleniowy PGE GKS Bełchatów.

Przed pierwszą drużyną „Brunatnych” pozostały jeszcze cztery ligowe mecze w 2017 roku. Dwa będą rozegrane na murawie przy Sportowej - z Gryfem Wejherowo i Błękitnymi Stargard, a dwa na wyjeździe w Radomiu i Krakowie. Najbliższy mecz już 4 listopada z ostatnim w tabeli zespołem ze Stargardu.

- Mając na względzie niezadowalające wyniki w ostatnich spotkaniach, drużyna, sztab i zarząd „Brunatnych” zaproponowali swoim kibicom pewien układ, w myśl którego za każdy ze wspomnianych czterech meczów, którego nasz zespół nie wygra, zwracane będą koszty biletów – informuje PGE GKS Bełchatów.

Zwroty będą realizowane zarówno za przegrane i zremisowane mecze rozegrane w Bełchatowie – pieniądze otrzyma każdy z kibic, który zakupi bilet lub wejdzie na stadion z karnetem - jak i spotkania wyjazdowe. W tym drugim przypadku zwrot ma dotyczyć kwoty za bilet i przejazd.

- O formie ewentualnych zwrotów poinformujemy po pierwszym niewygranym meczu. Mamy jednak nadzieję, że nie będziemy musieli tego robić. Wszystko w nogach samych zawodników! A kibiców prosimy, by pomimo słabszych wyników wsparli ich w tym trudnym momencie! - czytamy na oficjalnej stronie internetowej

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Zlikwidować . Szkoda na to kasy dla garstki ludzi. A jak się im nie podoba niech robią zrzutki i z tego finansują. Drogi dziurawe itd a oni dopłacaja do takiej amartoszczyzny nie małą kasę.

Piniędzy w klubie nima, a takie akcje organizują. Ja jako podatnik pośrednio finansuje ten klub i mówię stanowcze NIE takiemu działaniu. Druga sprawa mecze przy sztucznym oświetleniu. Ile kasy na to idzie, nie można grać przy naturalnym świetle?

Co to za durny tytuł ?? Zwracają kasę jeżeli nie wygrają meczu. Jeżeli nie wiecie to w piłce nożnej zdarzają się też remisy. Za każdy mecz który nie skończy się zwycięstwem GKS, kibic otrzyma zwrot poniesionych kosztów emoji

dodaj komentarz
Czytaj także