Rejestracja i logowanie

Wielkie otwarcie pierwszej w Bełchatowie myjni dla psów już za nami!

Rozmaitości 16-10-2020 Autor: Materiał sponsorowany
3

W Bełchatowie pojawił się już Wash Dog, czyli nowe miejsce dla psów oraz ich właścicieli. Jest to lokal stworzony specjalnie do kompleksowej pielęgnacji naszych pupili, gdzie można pieska wykąpać, wysuszyć i wyczesać. To czysty zwierzak oraz oczywiście czysta łazienka w domu!

 

Po co kąpać psa? To pytanie zadaje sobie zapewne wiele osób. Mimo utartych przekonań, dbanie o czystość psa i regularne pielęgnowanie jego sierści oraz skóry jest bardzo ważne. Kąpanie pupili w domach stało się jednak męczące dla wielu z nas, kiedy przez mieszkanie przebiega jedno wielkie obłocone tornado. Na przeciw tym problemom wychodzi właśnie firma Wash Dog, która stworzyła samoobsługowe myjnie dla psów. 

Taka myjnia powstała przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 10 w Bełchatowie! W tym lokalu znajduje się specjalistyczna wanna, w której każdy może samodzielnie wykąpać i od razu wysuszyć swojego psa. 


Chcemy pokazać, że kąpiel psa może być czystą przyjemnością i nie musi kojarzyć się ze zdemolowaną łazienką i obrażonym przez tydzień czworonogiem. Każdy właściciel psa wie, o czym mówię, jeśli choć raz próbował kąpać swojego pupila w łazience i na siłę ciągnął go do wanny albo pod prysznic. Tutaj nie będzie takiego problemu! - opowiada właścicielka myjni.


Wash Dog oferuje właścicielom psów także pomoc specjalisty. W najbliższym czasie w Wash Dog’u będzie można umówić się na trymowanie, strzyżenie, wyczesywanie, a nawet perfumowanie. Należy pamiętać, że na konkretną usługę trzeba umówić się wcześniej telefonicznie, ale jak ktoś chce umyć psa sam, to może przyjść w dowolnym momencie! 

Urządzenie jest bardzo intuicyjne i samo podpowiada użytkownikowi co robić. Odpowiednio dobrana temperatura wody, szampon rozcieńczony z wodą, odżywka, suszenie czy funkcja pauzy to programy, które sprawiają, że mycie psa to czysta przyjemność.

Myjnia otwarta jest codziennie od godziny 8:00 do 22:00, a mycie kosztuje 2 zł za minutę. Możliwa jest płatność gotówką lub kartą płatniczą. Zapraszamy!

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 517 304 212

oraz do odwiedzenia naszego lokalu przy ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 10

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także