Rejestracja i logowanie

Kabaret Neo-Nówka w Bełchatowie!

Rozmaitości 03-10-2019 Autor: Artykuł sponsorowany
4
Kabaret Neo-Nówka w Bełchatowie!

„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Występ odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowa BOT KWB w Bełchatowie

ul. 1Maja 61

Data wydarzenia: 8.11. godz. 17:30

Bilety można zakupić w Księgarni OMEGA, ul. Pileckiego 11 oraz na portalu online: BILETOWA KASA

Zapraszamy!

komentarze (4)
Dodaj komentarz

8.11 to piątek może organizatorzy pomyśleli o osobach którzy pracują ??? Inteligencja biurowa która kończy pracę o 15 czy 16 zawsze zdąży a normalnemu robolowi też coś się należy !!!!

Inteligencja biurowa przecież już dostała te bilety za darmo. Prawie wszystkie miejsca są już niedostępne. Robol może się jeszcze załapie na jakieś ochłapy w końcu sali.

co tu pieprzysz, jest jeszcze masa wolnych miejsc ..

300 wolnych na 1200 miejsc ogółem. Po jednym dniu sprzedaży, o którym szerzej poinformowano. Zaczyna się w połowie sali.

dodaj komentarz
Czytaj także