Rejestracja i logowanie

„Nad Rakówką” już się urządzają. Zobacz, jak prezentuje się nowe osiedle szeregowców w Bełchatowie [FOTO][VIDEO]

Rozmaitości 22-05-2020 Autor: artykuł sponsorowany
21

Prace na Osiedlu Nad Rakówką idą pełną parą. Drugi rząd nowoczesnych szeregowców prezentuje z zewnątrz już swój finalny wygląd, a pierwsi mieszkańcy urządzają już swoje domy.

Słoneczne majowe dni ukazują, to co jest największym atutem budowanego osiedla przy ul. Kopeckiego – zieleń, cisza i spokój, a to wszystko w samym centrum miasta. Nic więc dziwnego, że drugi rząd domów został już prawie w pełni sprzedany.

- Zostały nam już 3 ostatnie segmenty w szeregu od strony Rakówki. Nabywcy otrzymali już klucze do wymarzonych domów. Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili, niektórzy się urządzają i jeszcze przed wakacjami zostaną szczęśliwymi mieszkańcami nowego osiedla. Przed nami ostatnie prace wykończeniowe, dopięcie niektórych elementów „na ostatni guzik” i prace porządkowe. Następnie pozostanie dokończenie szeregu od ul. Kopeckiego – wyjaśnia Krzysztof Jakubczak z Hoopli Investment.

Bryła pierwszego szeregu jest już gotowa, startują prace związane z zadaszeniem. Mimo, że zakończenie tego etapu budowy przewidziane jest dopiero na początek 2021 roku, to część domów już jest zarezerwowana.

- Nasza inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy chociażby liczba zgłoszonych rezerwacji. Mimo wzrostu cen na rynku mieszkaniowym, staramy się utrzymać naszą ofertę cenową na stałym poziomie. Ceny domów oscylują w granicach ok 4000 zł brutto/m2. Dwa lata temu była to spora stawka, dziś już konkurujemy ceną nawet z mieszkaniami w blokach - informuje inwestor.

Zgodnie z zapowiedziami, inwestycja ma gwarantować efektowny i nowoczesny wygląd oraz zapewniać ucieczkę od miejskiego zgiełku, pozostając w bardzo prestiżowej okolicy willowych domów w ścisłym sercu Bełchatowa. I to właśnie chyba ten efekt przyciąga nabywców nad Rakówkę.

Oferta Hoopli Investment zawiera segmenty o powierzchni: 125 m2, 132 m2 i 155 m2. Na parterze, zgodnie z najnowszymi trendami zaprojektowana została strefa dzienna z przestronnym salonem i aneksem kuchennym, pomieszczeniami gospodarczymi, spiżarnią, przedsionkiem i garażem. Piętro zajmują trzy sypialnie z garderobami, dwie łazienki, pralnia i tarasy.

Co ważne podkreślenia, inwestor zadbał, aby mimo budowy szeregowej, mieszkańcy mogli czuć komfort całkowitej prywatności. Dzięki zastosowaniu 18-centymetrowej silki w domach „Nad Rakówką” ściany są doskonale wygłuszone. Równie dużą solidnością charakteryzuje się 20-centymetrowe stropy. Tu również postawiono na tradycyjne wykonanie. Zadbano też o komfort termiczny. Domy docieplone są 20 - centymetrowym styropianem na zewnętrznych ścianach, kolejne 20 cm styropianu zostało położone na podłogi. Inwestycja jest podłączona do sieci PEC i WOD.-KAN.

W lokalach od strony ogrodu znajdują się duże przeszklenia, otwierające salon z kuchnią na taras i ogród z panoramicznym widokiem na tereny zielone. Na piętrze budynku balkony wykończone są nowoczesnymi szklanymi barierkami. Cisza, spokój i mnóstwo zieleni.

 

Więcej informacji o inwestycji na:

www.nadrakowka.pl

oraz pod numerem

tel: 600 600 596

 

 

komentarze (21)
Dodaj komentarz

A MOŻE NAJPIERW TRZEBA BYŁO SIĘ SPYTAĆ KOGOŚ CO SIĘ ZNA NA BUDOWNICTWIE -TECHNOLOGII MATERIAŁOZNAWSTWIE ,itd.

Domki z piasku.. ...bo silka to piasek... ...przemoczone wodą - czyli grzyb na ścianach w promocji... ...za więcej niż 500 000? ...obok stoi z płyt wiórowych, też oblepiony styropianem... ...ciekawa konstrukcja, ale może cena 10x mniejsza?

Segment od strony terenów zielonych może i fajny, ale lokalizacja tego od strony ulicy porażka. Z jednej strony sąsiad a z drugiej ulica i ludzie pędzący na rynek. Zero prywatności na własnym podwórku. Ale każdy lubi co innego. Ja w tej kwocie wybrałabym dom wolnostojacy

Lokalizacja jest dobra dla rodzin z dziećmi uczącymi się - blisko na zajęcia dodatkowe. Segment szeregowy jak każdy inny ma swoje plusy i minusy. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.. Jednym z większych minusów jest zazdrość osób, których nigdy nie będzie stać na podobny dom. Nasłuchasz się, że oni by tego nie kupili. Gdyby nawet mogli - to nie kupiliby.

zazdrość??? ..o czym ty bredzisz??? ... ...o sobie?

Te mega ogrody za domem to jakiej wielkości? 10x10 metrów chociaż? Grilla tam ustawisz to goście muszą w domu siedzieć, bo się nie zmieszczą. emoji

Ciasno, sąsiad w okno zagląda, garaż na co najwyżej daewoo tico, podwórka praktycznie brak, a żeby trawnik wykosić, to kosiarką zasuwasz przez salon. Super sprawa, standardowe deweloperskie kopiuj wklej, normalnie kawałeczek Warszawy w Bełchatowie. Tylko powiew z oczyszczalni taki bardziej swojski emoji dla mnie kupno takiego domu to porażka, ale co kto lubi emoji

..i dymek ze spalarni śmieci z Wa-wy, od Trzaskowskiego

"ŚWIETNY KOMENTARZ" - TAKI POLAK PEŁNĄ GĘBĄ

Zwykłe parterowe blokowisko nic więcej.

ja się zapytam, dlaczego nie ma tam zbiorczej instalacji antenowej, RTV +SAT oraz jakiegoś światłowodu? ludzie będą sobie Satelitki montować na balkonach i routerki od LTE?

myślisz że TV - sat jest niezbędna? ...światłowód??? ...nabywcy muszą zarabiać na spłaty tych domków.. ...na bzdety nie będą mieć czasu.

To nawet nowy blok BTBS ma zbiorczą antenę do naziemnej i satelitę na dachu a lokatorzy tylko wpinają się do gniazdek.

Asfaltową drogę dojazdową masz od razu w gratisie, marudo. Na innych osiedlach ludzie muszą się latami prosić, żeby był lepszy dojazd niż błoto albo żwir.

porażka. Klitki ja nie wiem co, w garażu to się zmieści rower a nie samochód, ogródki? Ja mam większy balkon na dolnośląskim, po tym terenie 15 lat temu pływały kaczki jak smródka wylałą, obecnie jest tam tyle komarów i innych latających s****li że strach okna otworzyć a inwestor z Łasku to typowy cwaniak.

I te minipergole na smieci majac 4-5 koszy????

Na jeden. Reszta w garażu z rowerem.

w sumie to faktycznie fajna miejscówa

Byłaby fajna, gdyby nie rynek w okolic i ulica przelotowa z Binkowa, non stop jeżdżące samochody do galerii

Rynek akurat jest na plus.

I jeszcze smród z oczyszczalni ścieków i spalarni z Przemysłowej, w równej linii, powodzenia

dodaj komentarz
Czytaj także