Rejestracja i logowanie

Markowa bielizna męska hit czy kit?

Rozmaitości 27-11-2018 Autor: materiał partnera
0
Markowa bielizna męska hit czy kit?

To wielka sprawa, gdy kupujesz samochód, telefon czy nawet garnitur, prawda? Ale czy to samo dotyczy bielizny? Czy to naprawdę ma znaczenie, czy Twoja bielizna jest markowa i wysokiej klasy czy nie? Szczerze powiedziawszy- tak! Czemu? Ponieważ inwestycja w wysokiej jakości bieliznę to inwestycja w komfort i nawet zdrowie.

Markowa bielizna jest hitem, bo jest:

  • super wygodna

  • funkcjonalna

  • stylowa

 

Aby to udowodnić porównaliśmy pod kilkoma aspektami markową bieliznę z https://manwoman.co/pl/ z tą dostępną za parę groszy, bez metki.

 

Porównanie bielizny męskiej: markowa vs niemarkowa


Przede wszystkim wysokiej jakości bielizna męska to lepsza tkanina. Różnica między tkaninami taniej i luksusowej bielizny jest prawie jak noc i dzień. W przypadku większości rodzajów odzieży tkanina jest najważniejsza. A zwłaszcza jest tak w przypadku bielizny, z racji tego, jak blisko ciała przylega i w jak bardzo wrażliwych miejscach. Korzystając z niskiej jakości bielizny nie uzyskasz tej jakości, bo jest ona zwykle wykonana z gorszej bawełny - gdzie włókno jest krótkie, a nić dość słaba.

Pewnie, że możesz znaleźć majtki z poliestru, które będą trwalsze, cieńsze i lżejsze od przeciętnej bawełnianej bielizny. Ale pamiętaj, że poliester ma stosunkowo słabą zdolność pochłaniania. Nie jest to zalecane w gorętsze dni. A potem mamy luksusową bieliznę – czyli taką, która jest wytwarzana przez wysokiej klasy marki.

Zastosowana w niej przędza jest zarówno dobrze przylegająca, jak i cienka, co sprawia, iż taka markowa bielizna męska jest niesamowicie miękka, prawie jak druga skóra! Konsekwentnie możesz też liczyć na jej świetną budowę i szwy (bez nadmiaru materiału). A to usprawiedliwia wyższe ceny tej markowej bielizny, gdzie klient za każdym razem otrzymuje najwyższą klasę materiału. 
 

Na koniec porównanie:

 

  • tania bielizna niemarkowa - jakość tkaniny nie jest godna pochwały, zacznie się zużywać po 10-20 praniach

  • luksusowa bielizna markowa - ma doskonałą jakość tkaniny. Nadal wygląda dobrze po 50-100 praniach
     

Zatem nie powinieneś już mieć wątpliwości: markowa bielizna męska naprawdę jest hitem!

Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone.
Czytaj także