Rejestracja i logowanie

Nowy Instytut Kosmetologii w Bełchatowie!

Rozmaitości 10-07-2018 Autor: Materiał sponsorowany Foto: pb/materiały promocyjne
6

Szukasz miejsca, gdzie zatroszczą się o Twoje pię­kno? Jeśli tak, to koniecznie poz­naj Insty­tut Kos­me­tologii IMAGE w Bełchatowie. Marka IMAGE dzi­ała już od ponad 20 lat. Potwierdze­niem doskon­ałej jakości świad­c­zonych usług jest nie tylko bardzo sze­rokie grono zad­owolonych klien­tów, ale także liczne nagrody i wyróżnienia, które zostały przyz­nane salonom urody tej marki. Instytut Kosmetologii w Bełchatowie należy do ogólnopolskiej sieci gabinetów kosmetycznych nagrodzonych laurem klienta w 2017 roku.

Co wyróżnia Instytut Kosmetologii "IMAGE" spośród innych salonów?

- Tych elementów jest kilka. Z pewnością możemy do tego zaliczyć najwyższej klasy urządzenia i akce­so­ria oraz najlep­sze recep­tury kos­me­ty­czne - to wszystko spraw­ia, że zabiegi świad­c­zone w Insty­tu­cie kos­me­tologii IMAGE dają świetne rezul­taty. Drugim niekwestionowanym atutem jest kompleksowość. W ofer­cie naszego Insty­tutu można znaleźć zabiegi z zakresu kos­me­tologii, m.in. najskuteczniejszą depilację laserową, usuwanie przebarwień, zamykanie naczyń, leczenie trądziku pospolitego i różowatego, mezoterapię mikroigłową, infuzję tlenową, lipokaw­itację, falę radiową RF. Świad­c­zymy również różnorodne usługi kos­me­ty­czne na twarz i ciało. Po trzecie: grupa IMAGE to nie tylko salony urody, to także własne profesjonalne kosmetyki i technologie, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia na targach, a co dla nas najważniejsze, wśród naszych klientów. Marka Medbeauty, na której w dużej mierze bazujemy została Odkryciem Roku 2016, to najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z bezpiecznymi i wysokiej jakoś­ci preparatami do pielę­gnacji twarzy i ciała.

Mamy środek sezonu letniego, jakie zabiegi w tej chwili cieszą się największą popularnością?

- Zdecydowanie najskuteczniejsza depilacja diodowym laserem medycznym. Jeśli na zawsze chcemy zapomnieć o goleniu, wrastających włoskach czy krostkach, to u nas jest na to najskuteczniejszy sposób! Wszystkie zabiegi depilacji laserowej objęte są do końca sierpnia 30 - procentowym rabatem. U nas można umówić się na bezpłatną konsultację oraz tzw. próbny "strzał". W swojej ofercie mamy również nowoczesną i nieinwazyjną metodę odmładzania skóry poprzez wtłaczanie substancji aktywnych do jej głębokich warstw przy pomocy hiperbarycznego tlenu, bez jej nakłuwania. Skóra już po pierwszym zabiegu przechodzi prawdziwą metamorfozę. W przypadku tego zabiegu możemy zadziałać na każdy problem skóry, ciała czy nawet innowacyjne na owłosioną skórę głowy.

A kiedy chcemy nieco rozpieścić swoje zmysły?

- W tym przypadku zdecydowanym hitem wśród naszych klientek jest zabieg z 24-karatowego złota. Złoto posiada lecznicze właściwości, działa silnie antybakteryjnie, przeciwzapalnie, stymuluje syntezę kolagenu, uszczelnia naczynia krwionośne, nawilża, ożywia, rozświetla... nie sposób wymienić wszystkich właściwości. Ten zabieg również uzyskał uznanie, między innymi na Między­nar­o­dowych Targach Poz­nańs­kich, gdzie uhonorowano go Zło­tym Medalem. Ten zabieg to idealna wręcz propozycja na prezent dla najbliższej osoby. Zresztą w insty­tu­cie IMAGE można również kupić vouch­ery do wyko­rzys­ta­nia konkret­nej kwoty lub będące zaprosze­niem na zabieg.

Kiedy mówimy o zakupach od razu narzuca się pytanie o ceny...

- To z pewnością będzie miłym zaskoczeniem, bo ceny w Instytucie kosmetologii IMAGE są przystępne. Jest tak dlatego, że bazujemy na własnej marce kosmetyków i w grupie IMAGE znajdujemy wszystko co nam potrzebne do pracy. Od dziś profesjonalne zabiegi stają się dostępne dla każdego bez względu na zasobność portfela. Dodatkowo czekają liczne promocje i konkursy, na które zapraszamy na naszym oficjalnym fun page na Facebooku. Co równie ważne nasz zespół pomoże dobrać nie tylko odpowiednie zabiegi, ale bezpłatnie i z pełnym profesjonalizmem wskaże jak zatroszczyć się o skórę w domowym zaciszu.

97-400 Bełchatów

ul. Wojska Polskiego 27f

537 666 077

facebook.com/imagebelchatow/

 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Bardzo fajne zabiegi ! 

Super , polecam, świetna obsługa

Konkurencyjne ceny. Świetna obsługa, sprzęt i kosmetyki. Gorąco polecam

Wszystko ok!

Super ceny, profesjonalne zabiegi.

polecam!

dodaj komentarz
Czytaj także