Rejestracja i logowanie

Farba farbie nierówna. Nowy sklep z wysokiej jakości farbami w Bełchatowie!

Rozmaitości 28-05-2018 Autor: pb/mat. zewnętrzny Foto: pb
8

Takiego salonu farb w Bełchatowie jeszcze nie było, Dunn-Edwards to nowość na naszym rynku. Zachęcamy do lektury wywiadu z przedstawicielem marki Dunn-Edwards.

Tak, to nowość zarówno pod kątem jakości produktów jak i zakresu oferty. Dunn-Edwards to niezwykle uznana marka w USA, firma ma w swojej ofercie produkty które spełniają najsurowsze normy czy oczekiwania klientów, dlatego też od niespełna 100 lat jest tak popularna i ceniona w USA

Co zatem sprawia że ma taką dobrą renomę?

Firma kładzie niezwykle duży nacisk na jakość swoich produktów oraz bezpieczeństwo ich stosowania. Wszystkie dostępne na rynku farby produkowane są w najnowocześniejszej na świecie fabryce, pierwszej i jak dotąd jedynej która otrzymała certyfikat LEED Gold. Ta marka to wybór numer jeden wśród profesjonalnych malarzy w USA co jest cyklicznie potwierdzane niezależnym badaniem opinii, w badaniu tym pada pytanie jakiej farby by oni sami użyli do pomalowania swojego własnego domu, od wielu lat zdecydowanym numerem jeden jest właśnie Dunn-Edwards. Malarze podkreślają takie zalety jak bardzo dobra wydajność, świetne krycie czy najlepsze wypoziomowanie, to znaczy farba po pomalowaniu tworzy jednorodną gładką powierzchnię, bez śladów po wałku czy pędzlu.

Do mieszkania? Na elewację? Czy u Państwa znajdziemy farby do różnych zastosowań?

Jak najbardziej, w naszej ofercie mamy zarówno świetne farby do wnętrz jak i na zewnątrz oraz produkty bardziej specjalistyczne jak różnorodne podkłady czy np. farba która może być stosowana na wszelakie powierzchnie, w tym bezpośrednio na metal, łatwa w nakładaniu i mocniejsza niż tradycyjna farba olejna. W ofercie posiadamy również najwyższej jakości narzędzia malarskie, jak pędzle z naturalnego włosia czy wałki z owczej wełny.

Świetna jakość - to musi kosztować

Biorąc pod uwagę większą wydajność, siłę krycia i trwałość - opłaca się malować lepszymi farbami. Tańszego produktu zużyjemy więcej a i efekt końcowy nie koniecznie będzie zadowalający. W przypadku elewacji częstym zjawiskiem widocznym w naszym mieście jest powstawanie pleśni czy grzybów na ścianach, również kolory po roku nie wyglądają już tak intensywnie. To powoduje konieczność częstszego przemalowywania. Nasze farby są niezwykle odporne na promieniowanie UV, są masowo stosowane do malowania elewacji np. w Arizonie gdzie słońce wystawia takie powłoki malarskie na ciężką próbą, farby Dunn-Edwards nie blakną tak jak produkty konkurencji, są też zabezpieczone przed rozwojem pleśni i grzybów. Reasumując, kupując lepszą farbę zużyjemy jej mniej gdyż ma większą wydajność i siłę krycia, uzyskamy ładniejszą powierzchnię, bez smug czy śladów po pędzlu i wałku, nie będziemy musieli tak szybko przemalowywać ściany gdyż kolor nie wyblaknie a ściana pozostanie czysta. Ważnym aspektem jest również zdrowie nasze i naszych bliskich, Dunn-Edwards to pierwsza marka farb która zastąpiła toksyczny Glikol Etylenowy środkiem w pełni bezpiecznym dla człowieka - Glikolem Propylenowym który jest stosowany np. w pastach do zębów czy kremach do ciała. W naszych farbach nie ma również żadnych innych toksycznych lotnych związków. Większość farb na rynku Polskim wciąż ma w składzie toksyczny Glikol Etylenowy oraz różne inne toksyczne lotne związki.

A co z wyborem koloru?

Nasza paleta barw to ponad 2 tys. kolorów specjalnie dobranych przez projektantów w Los Angeles, z pewnością każdy u nas znajdzie swój wymarzony kolor. Co więcej wybór koloru nie wpływa na cenę, nie ma czegoś takiego jak “dopłata za pigment”. Podchodzimy do klienta inaczej i chcemy mu dać wolność wyboru. Poza kolorem klient może również dobrać stopień połysku, farba może być w pełni matowa, mieć wykończenie aksamitne, satynowe lub bardziej błyszczące. Wybór stopnia połysku również nie wpływa na cenę produktu - to oferta unikalna w Polsce.

Taki szeroki wybór kolorów i stopni połysku może być nie lada wyzwaniem aby znaleźć ten właściwy

Na każdym etapie pomagamy klientowi wybrać odpowiedni produkt oraz kolor, klient może liczyć na naszą pomoc. Zdajemy sobie sprawę że przy takim bogactwie kolorów ciężko odnaleźć ten wymarzony w którym będziemy się dobrze czuć i który będzie pasował do danego wnętrza. Dlatego też u nas na miejscu jest Pani Architekt Wnętrz która bezpłatnie pomaga dobrać właściwy kolor. Można do nas przyjść z planem domu czy zdjęciami pokoju i bez pośpiechu z pomocą Pani Architekt dobrać właściwą kolorystykę.

Wasze farby nie zawierają Glikolu Etylenowego i są bezpieczniejsze dla zdrowia, to znaczy że podczas malowania dzieci nie trzeba wyganiać z pokoju?

Dokładnie tak! Nasze farby są bezwonne, bezpieczne dla dzieci czy alergików. Cała rodzina może uczestniczyć w malowaniu i świetnie się bawić. Z okazji Dnia Dziecka mamy specjalną promocję, od 28 maja do 8 czerwca na nasze farby dajemy -15% rabatu i fajne gratisy. Zapraszamy do naszego salonu na ul. Czaplinieckiej 143, można przyjść z dziećmi i wraz z Panią Projektant wybrać wymarzone kolory.

Zobacz propozycje kolorów dla dzieci

Kontakt do firmy:

Bełchatów ul. Czapliniecka 143

tel. 44 600 01 01

www.farbybelchatow.pl

facebook.com/dunnedwardspl

 

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego filmu prezentującego markę:

 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Już poprawili , tak czy inaczej ciekawe ile to -15%

chyba od 28 maja do 8 czerwca

Fajna dziewczyna na zdjęciu

Profesjonalne miejsce dla zainteresowanych dobrej jakości farbami, a ceny nie odstaja od tikurilli

Malowałem salon, polecam, zdecydowanie lepsza farba niż to co do tej pory było w Bełchatowie

Tekst sponsorowany

no i to wtedy nie można czytać ? emoji

Podpisane jest ze to mat. zew. więc nie widzę problemu. Zresztą dzięki temu dowiedziałem się że jest jakiś nowy salon z farbami w Bełchatowie....trzeba w wolnej chwili przejechać się i zobaczyć co mają ciekawego

dodaj komentarz
Czytaj także