Rejestracja i logowanie

Przyszedł pograć w bilard, skończył w areszcie

Region 07-10-2019 Autor: Emste Foto: poglądowe
0
Przyszedł pograć w bilard, skończył w areszcie

Policja z Ruśca zatrzymała 25 -latka, który ukradł 700 złotych z kasetki stołu bilardowego w jednej z pizzeri. Za "połaszenie" się na nie swoją gotówkę grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Rusieccy policjanci o kradzieży zostali poinformowani w piątek, 4 października. Sprawę zgłosiła właścicielka pizzeri, która zeznała, że podczas obsługi kasetki stołu bilardowego okazało się, że brakuje w niej 700 złotych. Zgłaszająca zeznała, że kilka dni wcześniej klient poprosił ją o klucze, by wyjąć bilę, która się zablokowała.

-Jak się później okazało wykorzystał okazję i opróżnił też kasetkę bilardową z pieniędzy. Właścicielka zeznała, że o kradzież podejrzewa klienta, który 26 września wziął klucze aby odblokować kulę. Policjanci poinformowani o takich podejrzeniach złożyli wizytę 25-latkowi. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że kiedy miał dostęp do kluczy od kasetki bilardowej szkoda mu było nie wykorzystać okazji.. ukradł wszystkie monety, które znajdowały się w kasetce – informuje KPP Bełchatów.

Delikwentowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także