Rejestracja i logowanie

Policjanci znaleźli trzy plantacje marihuany. Nie wiedzą tylko kogo ukarać..

Region 03-09-2019 Autor: Emste
13
Policjanci znaleźli trzy plantacje marihuany. Nie wiedzą tylko kogo ukarać..

Radomszczańscy policjanci zlikwidowali trzy nielegalne plantacje marihuany, łącznie zabezpieczano 47 krzaków. Pozostaje jednak dość ważne pytani - kto jest odpowiedzialny za uprawy? To właśnie jest przedmiotem śledztwa.

Policjanci z Radomska w toku postępowań odnaleźli i zlikwidowali trzy nielegalne uprawy marihuany. Zabezpieczono 47 krzaków konopi indyjskich, dzięki czemu nie trafiły one do obrotu rynkowego.

- Plantacje odkryto w okolicy lasu na terenie gminy Kamieńsk.  W niewielkiej odległości od siebie, znajdowały się trzy takie uprawy. Policjanci zabezpieczyli krzaki konopi, które posłużą teraz jako dowód w sprawie - informuje KPP Radomsko.

Trwa ustalanie, kto jest odpowiedzialny za prowadzenie plantacji. Za taką działalność grozi nawet do 8 lat więzienia.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Kamińszczoki to ćpuny i alkocholiki

Ale głąby zasadzki nie umiom zrobić. Towar nie trafi do szkół ale jak takie kretyny pilnują nam porządku to zaraz za każdy kilogram udaremniony tutaj wejdda 2 następne

Człowieku "naumij" się pisać. Sprawa przykra bo jak nie będzie naturalnego zioła do palenia to małolaty znowu zaczną sięgać po dopalacze. To już jest irytujące i w końcu by się przydało zrobić z tym porządek. Albo zabronić wszystkich używek jak alkohol, wyroby tytoniowe plus e-papierosy w których nie wiadomo co jest. Albo zalegalizować.

Ten kraj jest wciaz zacofany . Teraz beda przesluchania i pobicia. Dobrze ze mnie tam nie ma.

Aresztować wszystkich mieszkańców w obrębie 50 km od miejsca znalezienia.

Sadzic palic zalegalizowac!

Gratuluję kolejnego sukcesu. Zapotrzebowanie jest i będzie i zamiast tego swojaka znowu przywiozą jakieś kropione gówno.

Nie pytaj: czy cię dopadniemy tylko kiedy? bo z pewnością tak będzie i najlepiej sam się zgłoś, będzie mniejsza kara, posłuchaj dobrej rady.

Wójta tej gminy to on jest właścicielem terenu

Psy wtedne

Sami sądzą, a później odwiedzają miejsca i statystyki idą do przodu. Nagrody czekają.

Zatrzymać leśniczego i jego rodzine w areszcie na 3 miesiące, tak aby statystyki się zgadzały.

dokładnie, właściciel gruntu odpowiada

dodaj komentarz
Czytaj także