Rejestracja i logowanie

Podejrzane manewry TIR-a na rondzie. Szybka reakcja policji uratowała życie kierowcy

Region 10-02-2020 Autor: Emste Foto: KPP Piotrków Trybunalski
5
Podejrzane manewry TIR-a na rondzie. Szybka reakcja policji uratowała życie kierowcy

Dzięki natychmiastowej reakcji piotrkowskich policjantów, 55 -letni kierowca tira będzie mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. Mężczyzna podczas jazdy doznał udaru. Policjanci najprawdopodobniej uratowali mu życie.

Sytuacja miała miejsce około 02:00 w nocy, 8. lutego. Patrolując ulice Piotrkowa Trybunalskiego, funkcjonariusze zobaczyli wjeżdżającego na rondo tira, którego manewry wydały się im podejrzane. Pojazd zatrzymał się na rondzie, kierowca nie wysiadał jednak z pojazdu.

- Funkcjonariusze po otwarciu drzwi kabiny zorientowali się , że kierowca potrzebuje natychmiastowej pomocy. Nie mógł mówić, jego lewa ręka opadała bezwładnie. Objawy wskazywały, że mężczyzna prawdopodobnie ma udar. Wiedząc, że w takim stanie liczy się każda sekunda, policjanci niezwłocznie zawiadomili pogotowie ratunkowe

Przybyli na miejsce medycy stwierdzili, że stan mężczyzny zagraża jego życiu, został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy medycznej. Lekarze zdążyli na czas, a 55 -latek powoli wraca do zdrowia.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Znając życie tir zatrzymał się , pomyśleli mamy go pewnie %%% a tu zonk takie bohaterzy każdy by tak zareagował widząc taka sytuacje

Nędzna redakcja, robi kopiuj wklej z innych portali a na rynek Bełchatowski wrzuca już materiały z Piotrkowa. Kogo to interesuje !!!!!!!!

Czekamy co za idiotyzm zaraz kvietniow napiszę emoji albo nie napiszę bo jest właśnie w przedszkolu śniadanie

Brawo Panowie, tak sie pracuje na szacunek !

Drawo dla Policji za spostrzegawczość i dobra Postawe

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także