Rejestracja i logowanie

Oficjalne wyniki wyborów w gminach powiatu bełchatowskiego

Region 05-11-2018 Autor: mjs
Oficjalne wyniki wyborów w gminach powiatu bełchatowskiego
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (23)
Dodaj komentarz

Brawo, p.First mimo wielu klamstw nie wygrala. Teraz juz straszy Radnych PiS ,a w poprzednich kadencjach totalnie niszczyla z p. Burmistrz opozycje. Dokonala wiele dobrego ale tylko dla Bujen.Zniszczono wiele dobrych projektow, sklocono nauczycieli , zatrudniani byli znajomi p.First i p.Swierczynskiej. A udawaly,ze sa takie prawe.Pani Myslowska tez w tym uczestniczyla .

A pani wojt z Druzbic to radny powiatowy Z. z synem siatkarzem nie pomogli. Nie mowiac o dziennikarzynie Sylwi Sz. Tak ciezko pracowala a tu nici. Musisz sie juz pakowac.

Na "oko" widać jak kończą komuchy.

nowy Wójt gminy Rusiec powinien dogadać się z Radnymi Jedności Wiejskiej, bo inaczej nic z tego dobrego nie wyjdzie...

Szkoda żę ci radni wierzą jeszcze w swojego wodza...

"obserwator" - wiem kim jesteś, ale zostawię to dla siebie. Co się zaś tyczy apolityczności, to proponuję zapoznać się z ulotką wyborczą byłej Pani Wójt. Wewnętrzna strona, po prawo na samym dole - czerwonym tłem wyróżnione.

Cieszę się i Cie MóJ 'pikusiu' pozdrawiam. Do zobaczenia w pracy niebawememoji

Pikuś wiem kim jesteś mam twoje IP, DNA i IQ ......

GRATULACJE p.Koc ,życzymy powodzenia!!!!!

i pamiętaj Pan o stanowiskach które nam obiecałeś (ja już z 200 razy wkleiłem ten tekst pod różnymi artykułami to mi się chyba coś należy)

"Dobrze", że w Drużbicach otworzą "Dino". "Królowa" stu i jednej nocy (różnica), będzie miała gdzie się zatrudnić i wykładać towar na półki. Natomiast nowy wójt, przy weryfikacji stanowisk w urzędzie, powinien również wysłać do Dino, układać towar, kilkoro pracowników tutejszego urzędu. Na kasę preferowani są uczciwi sprzedawcy, a nie ulegający korupcji, jak ich "chlebodawczyni".

nie zgadzać się z kimś to jedno a lżyć i obrażać to drugie jeżeli masz dowody na korupcje to zgłoś to do prokuratury podać ci adres

Bożena Zielińska to najlepszy wójt, jaki kiedykolwiek miała gmina Druzbice, a nawet powiat. Prawdziwy i zaangażowany gospodarz, a nie politykier. Jak wygląda zjawisko politykiwanua na tym urzędzie mieszkańcy już zapomnieli. . no i teraz sobie znowu na to popatrza: (

Ciebie debilu to by nawet do Dino nie przyjęli

Wreszcie zmiana w gminie Kluki Wreszcie dobra zmiana Panu Karolowi dziękujemy

czy dobra to moze poczekajmy, tam nie bylo na kogo głosować to ludzie zagłosowali za kimś nowym bo niby moze bedzie inaczej

co to za przystojniak pierwszy pan od prawej u góry?

a co foczka Cię swedzi...............

Co za brednie wszyscy wiedzą, że najpiękniejszy i najprzystojniejszy jest Kondzio emoji choć nie najwyższy emoji ...... właściwie to jest niski ..... no dobra to bobek ..... ale przystojny i piękny i na miarę możliwości naszej gminy.

SZCZYTOWSKI z RUŚCA

A co chcesz się kopcic

Tobie to już się w głowie kopci chybaemoji

Będziesz szczytowac haha

dodaj komentarz