Rejestracja i logowanie

Mięso na drodze, roztrzaskane samochody w rowie. TIR staranował busa [FOTO]

Region 15-07-2020 Autor: Greg Foto: KPP Radomsko, OSP Kamieńsk
23

Do groźnego wypadku doszło na DK nr1 koło Radomska. Ciężarówka wjechała w stojącego na jezdni busa. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś (15 lipca) tuż po godz. 6 rano w miejscowości Ruda w gminie Dobryszyce koło Radomska, na jezdni w kierunku Częstochowy.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego z naczepą uderzył w stojącego na jezdni busa, w którym kierowca zmieniał właśnie koło. Siła uderzenia była tak duża, że obydwa pojazdy wyrzuciło z drogi do pobliskiego rowu, a na drodze rozsypał się ładunek przewożonego mięsa. Rannego kierowcę ciężarówki zabrała do szpitala karetka pogotowia. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Czy obywatel z busa wystawił trójkąt ostrzegawczy? Jeśli nie, to sorry memory...

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Zasnął biedak za fajerą, a wg tacho właśnie wyjechał z parkingu po 8 godz. pauzy. Do "pierdla" z takimi kierowcami

Ciebie **** wsadzić do pierdla a może zaslab w zeszłym tygodniu na a 2 kierowca dostał zawału i poszedł na bariery to co **** leszczu też byś powiedział że zasnął albo że jest pjany czy naćpany nie masz pojęcia o tym zawodzie to weź się **** nie wypowiadaj bo bardzo mnie w****iaj tacy ludzie jak ty w **** byli****a widzieli a wszystko wiedza

Taką naczepą bez chłodni latem wożą mięso? A potem cuchnie zaraz po przyniesieniu ze sklepu.

A gdzie jest napisane, że to samochód ciężarowy przewoził mięso???

Marek. To kupuj świeże mięso a nie to które będzie w skrzynkach dla psa jak posprzątają drogę. Nie widzisz ze z tira naczepa to typowa firanka a bus był chłodnią ? Ehhh w tym Bełchatowie to nawet patrzenie ludzi boli..

średnia iq w belchatowie to 12, dlatego wiadomo czemu pis ma tu taki wysoki wynik

Następny mądry który na temat odpowiada. Temat polityki i poparcia trzaskowskiego zostaw dla siebie.

Stoisz w korku, czytasz i myślisz, czy to uchodźcy, czy świnie xd

DDB, to nie Sadistic czy inny JoeMonster.

Busiarza do pierdla.Zmieniać koło na trasie zamiast zjechać gdzieś na bok??

Ty swoje tico możesz wziąć na plecy i przestawić w bezpieczne miejsce...

Ta droga to jest miejsce budowy pas w kierunku Gdańska wyłączony z ruchu, z pasa na Częstochowę zrobione dwa kierunki bardzo ciasno zjazdy możliwe ale ale oddalone. Wina kierowcy tira jest to miejsce z ograniczeniem do 60km/h i zakaz wyprzedzania dla tirów, miejsce w którym trzeba zachować szczególną ostrożność!!!

Tak bo je banym tirowcom zawsze i wszędzie się śpieszy!

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj! Kierowcy ciężarówek mają coś takiego jak tachograf i obowiązuje ich czas pracy. Polecam się dokształcić a później wypowiadać.

Każdy wie że mają ale tego nie przestrzegają!!! Tylko wiecznie oszukują!!!

Jeżdżąc bo Bełchatowie ty nie możesz stwierdzić czy oni oszukują. Wypowiadasz się jak typowy człowiek który nie miał styczności z TIREM TACHEM. Proponuje ci się przejechać w kierunku Wrocławia trasa s8 tak żeby nie szarpało wyjątkowo twojego bogatego portfela i patrzeć na parkingi ile samochodów ciężarowych stoi i robi pauzę a nie wspomnę już np o Niemczech gdzie taki Janusz jak ty nie wiedziałby jak jechać po autostradzie. Kierowcy ciężarówek są o 70 % bardziej wypoczęci od kierowców osobówek bo właśnie tacho i pauza a nie jak przysłowiowy Janusz który jedzie na wakacje raz na 10 lat do Chorwacji samochodem bo taniej ^^i wali trasę od strzała bo urlop zaraz się skończy zajeżdża drogę innym i później jest takie chamstwo ze tiry najgorsze. Sorki za błędy ale pisałem w pośpiechu

No mają, i statystyki też jasno mówią że 73% wypadków jest spowodowane właśnie przez ciężarówki.

Nie wiem jakie Ty statystyki czytasz człowieku, ale ciężarówki powodują najmniej wypadków na drodze. Rozumiem że jesteś typem NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM.

Tia bo maszyniści nie mają. Maszyniści są kontrolowani pod każdym względem. Czas pracy mają tak ściśle pilnowany że maszynista czasem przy opóźnieniu pociągu musi zejściu z służby w polu.

Dobrze ze osobówki zawsze mają czas i jeżdżą zgodnie z przepisami. Na tym odcinku ograniczenie do 60kmh a małe tylko fruwają przy wyprzedzaniu lewym pasem emoji

Może stanąć busem na środku drogi, a inni mają patrzeć co się dzieje na drodze i reagować... Ewidentnie wina kierowcy ciężarówki, który jak wynika z artykułu po prostu się zagapil.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także