Rejestracja i logowanie

Mężczyzna leżał na jezdni. Przejechał po nim dostawczy mercedes

Region 07-04-2020 Autor: Emste
8
Mężczyzna leżał na jezdni. Przejechał po nim dostawczy mercedes

Do tragicznego zdarzenia doszło 6 kwietnia w miejscowości Ciężkowice w powiecie radomszczańskim. Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechał samochód dostawczy. Niestety 45-latek zginął na miejscu. Okoliczności dramatycznego wypadku bada policja. 

 

W nocy, we wtorek 6 kwietnia, około godziny 22:30 w miejscowości Ciężkowice (pow. radomszczański) doszło do tragicznego wypadku. 52-latek, poruszający się po drodze wojewódzkiej 784 mercedesem sprinter przejechał po mężczyźnie, który niestety poniósł śmierć na miejscu.  Wstępne ustalenia biegłych na miejscu zdarzenia wskazują, że 45 -latek w momencie zdarzenia leżał już na jezdni. 

Według relacji policjantów, leżącego na jezdni mężczyznę, kierowca zauważył w ostatniej chwili i próbował go ominąć. Niestety bezskutecznie. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Wiadomo natomiast, że przejechany mężczyzna nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Policjanci apelują też o zachowanie bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. Mniejszy ruch nie zawsze oznacza mniejsze zagrożenie. 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

No i kierowca Sprintera pójdzie na 4 lata☹️

Itak mu w piszą że miał koronawirusa. A przejechanie to był przypadek wspolistniejacy.

O elektrowni lub kopalni by się przydał artykuł a nie tylko Radomsko. W komentarzach nie ma na kogo pluć

Dzień Dobry Bełchatów a tu artykuł o powiecie radomszczańskim. Dramat redakcjo dramat emoji

I to coraz więcej takich artykułów emoji redakcja widocznie stamtąd pochodzi, ciągnie ich do domu emoji przerobić portal na ddradomsko i będzie jak znalazł emoji

na drodze sie nielezy

Z jakiej produkcji skurczu był to tekst??? Kung fu pantera??? Nie Pamiętam.

to jest ddbelchatow nie radomsko zly adres

dodaj komentarz
Czytaj także