Rejestracja i logowanie

Tragiczny wypadek na drodze. Nie żyje 23-letni motocyklista [FOTO]

Region 31-08-2020 Autor: Emste Foto: KPP Radomsko
7

Funkcjonariusze z KPP Radomsko pracują pod nadzorem prokuratora, by wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend w miejscowości Gorzędów. W wypadku zginął młody motocyklista, drugi trafił do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 28 sierpnia około godz. 18 w miejscowości Gorzędów (gm. Kamieńsk). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca samochodu ciężarowego, który jechał drogą z Kamieńska do Gorzkowic zaczął w pewnym momencie manewr skrętu w prawo na jedną z posesji, zajmując przy tym fragment lewego pasa. Zaskoczyło to dwójkę jadących za nim motocyklistów, którzy hamując zderzyli się ze sobą.

W wyniku zderzenia motocykli, kierujący jednym z jednośladów, mieszkaniec gminy Kamieńsk uderzył w prawy bok ciężarówki – niestety, obrażenia 23-latka były na tyle poważne, że poniósł śmierć na miejscu. Drugi z motocyklistów wpadł do przydrożnego rowu – z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Zaskoczyło to dwójkę jadących za nim motocyklistów. Czasami to się zastanawiam czy czasami te artykuły tu to nie piszą ludzie specjalnej troski.

Za łatwo zdobyć prawo jazdy chyba. Na ciężarówki cisna na egzaminach a na motor dużo łatwiej a umiejętności powinni mieć większe... ewidetny brak wyobraźni Ale szkoda chlopakaemoji

To brak umiejętności czy wyobraźni? To pierwsze można wyćwiczyć z tym drugim ciężej.

Niech spoczywa w spokoju ????????????????

Szkoda Chłopaków.Wracaj do zdrowia a temu który zmarł "wieczny odpoczynek racz mu dać Panie"

Jak miał na imię chłopak który zginął?

Kacper S. :-(

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także