Rejestracja i logowanie

Tragedia na drodze, TIR wjechał w osobówkę. Nie żyje kierowca. Na miejsce wezwano śmigłowiec ratunkowy [FOTO]

Region 16-07-2020 Autor: Greg Foto: KPP Radomsko
3

Do tragicznego wypadku doszło na dk 1 koło Radomska. Kierowca TiR-a zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. Nie żyje jedna osoba. Dwie ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Tragiczny wypadek miał miejsce tuż po godz. 16 na na drodze krajowej nr 1 w kierunku Częstochowy. W miejscowości Brodowe koło Radomska doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z oplem vectra.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem vectra, którym podróżowali 61-letni mężczyzna i 58-letnia kobieta, mieszkańcy woj. śląskiego. Kierowca TIR-a zasłabł, prawdopodobnie miał zawał. Niestety 58-letniego kierowcy ciężarówki nie udało się uratować.

Wezwany na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał kierowcę opla do szpitala w Łodzi, natomiast ranna kobieta trafiła do szpitala w Radomsku. Panują utrudnienia na odcinku dk1 w kierunku Częstochowy.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Poniekąd rozumiem. A teraz powiedz to rodzinie w oczy zmarłego.

Najlepiej powiedzieć że się zasłabło, a to że mu się spieszylo ni uja!

Jest napisane, że kierowca ciężarówki zmarł.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także