Rejestracja i logowanie

Złodziej zabił się podczas włamania! Zwłoki znaleziono rano w restauracji

Region 09-06-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
14
Złodziej zabił się podczas włamania! Zwłoki znaleziono rano w restauracji

Tragiczny finał włamania, do którego doszło w minioną sobotę w jednej z radomszczańskich restauracji. 40-letni mężczyzna, który próbował dostać się do lokalu przez okno dachowe, upadł i zginął na miejscu. Ciało znaleźli w niedzielę rano pracownicy restauracji.

Historia, która wydarzyła się w miniony weekend w Radomsku, brzmi niewiarygodnie, ale jest jednak jak najbardziej realna. W nocy z soboty na niedzielę do jednej z tamtejszych restauracji włamał się 40-letni mężczyzna. Planował dostać się do lokalu przez okno dachowe, najprawdopodobniej w celu dokonania kradzieży. Włamywacz musiał jednak przecenić swoje możliwości, w efekcie czego spadł z wysokości około 4 metrów. Zginął na miejscu. 

- Mężczyzna dostał się do lokalu przez okno dachowe, następnie spadł z wysokości około 4 metrów. Upadł na tyle niefortunnie, że poniósł śmierć na miejscu. Ciało zostało znalezione w niedziele rano przez pracowników restauracji – mówił Jacek Bocianowski pełniący funkcję Prokuratora Rejonowego w Radomsku.

Aktualnie trwa policyjne i prokuratorskie śledztwo w celu ustalenia dokładnych przyczyn zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie, a w najbliższym czasie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Nagroda Darwina!

nieuwarzal szkoda

Znając głupotę niektórych organów kogo za to wsadzą, dekarza, murarza czy właściciela restauracji, że nie zabezpieczyli wejścia dla specjalnych gości????

,, Włamał się,,,, próbował dostać się,, co to jest TVP 1 kto to pisze? zacofany dla upośledzonego? Czy upośledzony dla zacofanego?

Chciał się dostać? Czy po dostaniu się w drodze powrotnej?

Czy włamywaczowi po sekcji zostaną przedstawione zarzuty prokuratorskie?

Dobry wątek dla "śmierc na 1000 sposobów" ????

Nagroda Darwina przyznana!

Przekazanie siódme z z tablic Mojżesza ,, NIE KRADNIJ"

Selekcja naturalna

samoukaranie

Jaka restauracja? Wiadomo cos ?

Bełchatów to Radomsko?!

Haha i ten głupi ryj se rozwalił hahaemoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także