Rejestracja i logowanie

Peugeot odbił się od ciężarówki, a z kolejną zderzył się czołowo. Nie żyje 65-letnia kobieta

Region 27-05-2020 Autor: Emste Foto: KPP Piotrków Trybunalski
1

Funkcjonariusze z piotrkowskiej komendy pracują nad ustaleniem przyczyn śmiertelnego wypadku do którego doszło w Srocku koło Moszczenicy. Kierujący osobowym peugeotem, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w bok ciężarówki, a następnie czołowo zderzył się z kolejną. W wyniku odniesionych obrażeń, pasażerka peugeota zmarła w szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Srock (gmina Moszczenica) w poniedziałek 25 maja około godziny 12:00. Samochód osobowy, którym jechały dwie osoby zderzył się tam czołowo z TIR-em.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem peugeot, jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego z niewyjaśnionych okoliczności zjechał na przeciwległy pas ruchu. Peugeot uderzył w bok samochodu ciężarowego scania z naczepą, a następnie zderzył się czołowo z ciężarówką volvo – informuje KPP Piotrków Trybunalski.

62-letni kierowca peugeota oraz jego 65-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, kobieta zmarła. Piotrkowscy policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Dziadek nie wie czemu zjechał i babcia nie żyje. Na czołowe z tirem to i tak że przeżył. Ale co to za życie wiedząc że pasażerka nie żyje bo ja kierowałem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także