Rejestracja i logowanie

Pijany kierowca wjechał w... pijanego policjanta!

Region 03-03-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
21
Pijany kierowca wjechał w... pijanego policjanta!

Pijany policjant doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów w Piotrkowie Trybunalskim. Drugi z uczestników kolizji uciekł z miejsca zdarzenia, gubiąc tablice rejestracyjną. Funkcjonariuszom szybko udało się go odszukać - okazało się, że i on był pod wpływem alkoholu. 

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, 28 lutego na ul. Dmowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusz, który na co dzień pracuje w Komisariacie w Grabicy nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu volkswagenowi. Poszkodowany kierowca postanowił jednak uciec z miejsca zdarzenia.

Po przybyciu na miejsce, policjanci przebadali sprawcę wypadku alkomatem, okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad dwa promile alkoholu. Z obecnych informacji wynika, że przeciwko policjantowi z 16-letnim stażem zostanie wszczęte zarówno postępowanie administracyjne, jak i dyscyplinarne. 

Podczas prac na miejscu kolizji, policjanci znaleźli również tablicę rejestracyjną, która jak się okazało należała do poszkodowanego kierowcy. Uciekiniera udało się więc namierzyć i jeszcze tego samego wieczora policjanci złożyli mu wizytę. 58 -letni piotrkowianin w momencie badania miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak donoszą policjanci, mężczyzna został zatrzymany i pobrano mu krew do dalszych badań. 

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Pietrków się bawi. Moja koncepcja żeby uważać na drodze na wszystko co ma rejestrację EP i EPI coraz częściej się potwierdzą.

Pijany policjant wiechal w kierowcę może też pijanego mógł wypić że stresu i tej wersji powinien się trzymać

Kolejne ,przeprowadzone badania pozwola ustalic kiedy pil. Nie te czasy kolego...

Pijany policjant wymusił drugiemu pijanemu ale ten drugi mógł wjechac w policjanta.! Jak kto cos komentuje to żeczywiscie pierw pomysli.????????????

Tytuł jest nie zgodny z treścią, to policjant wjechał.

Gdyby nie uciekł to by się pewnie dogadali emoji Ponadto jak już złapali "poszkodowanego" to jak potwierdzili, że był pod wpływem podczas kolizji? Skoro złożyli mu wizytę to może się przyznał? Równie dobrze po stresującym zdarzeniu mógł golnąć w domu dla spokojności :]

Krzywa alkoholowa wykaże ile miał w momencie kolizji :-)

Dlatego badania na krew powinny to wykazać czy był pod wpływem w momencie gdy prowadził samochód

ale jak się napił w domu jeszcze, to zakłamie wynik

Święte słowa. W stresie mógł już w domu trzepnąć ćwiarę dla "dojścia do siebie". Tak powinien się bronić!

**** niemożliwe

Moze warto sprawdzić zanim sie cos napisze... Juz pierwsze zdanie zaprzcza tytułowi ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

A to czemu ,co tam nie tak jest napisane ???

Ja to nie byłem jo mam tylko prawo jazdy roweł

Zróbcie materiał o tym co się dzieje w Łodzi, tyłka ruszać nie musicie, wystarczy kopiuj wklej.

Jesteście denni. Smiech na sali. Ściąganie info z innych portali. Nuda, obłuda. Dawniej Pan właściciel K. Robił kopiuj wklej do swojego Przeglądu teraz portal albo liże tyłek władzy od której ma kase albo kopiuje innych.

Jak wynika z tytułu to dwóch policjantów straci pracę. Tak to jest jak się pisze co ślina na język przyniesie. ????

Jak wynika z tytułu nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem.Kurtyna

Ale ubaw ????. W tytule "Pijany kierowca wjechał w... pijanego policjanta!", a już w pierwszym zdaniu artykułu okazuje się, że było odwrotnie i to jednak pijany policjant wjechał w pijanego kierowcę ????????????.

No i wlasnie tak sie stało. Pijany policjat wymusił pierszenstwo, ale to wlasnie pijany kierowca w niego wjechał. Wiec tytuł jak najbardziej poprawny.

Zmienić nazwę na DDpiotrkow

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także