Rejestracja i logowanie

Strażacy pojechali usuwać skutki wichury i... stracili dach nad głową

Region 14-02-2020 Autor: Emste Foto: OSP Kłudzice
3

Od kilku dni w regionie województwa łódzkiego mocno wieje. Żywioł daje się we znaki głównie strażakom, którzy nawet po kilkanaście razy dziennie, są dysponowani do usuwania skutków wichur. O tym, że wiatr nie oszczędza nikogo, przekonali się strażacy z okolic Piotrkowa, którzy po powrocie z akcji ujrzeli remizę bez zadaszenia.

Sytuacja, o której mowa, miała miejsce w poniedziałek 10 lutego. Strażacy z OSP Kłudzice zostali zadysponowani do usunięcia skutków silnej wichury w jednym z budynków gospodarczych w swojej miejscowości. Po uporaniu się z zadaniem wrócili do remizy, która okazała się... nie mieć dachu. Strop został zerwany na skutek silnych podmuchów wiatru – jak widać, żywioł nie oszczędza nawet tych, którzy niosą pomoc.

Na miejsce natychmiast zadysponowano 5 okolicznych zastępów straży pożarnej – przez prawie 3 godziny na dach nakładano plandeki i zabezpieczano zerwane elementy

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Strop drewniany pewnie to i moglo strop wyrwac jak byl nie odpowiednio zakotwiczony

Strop został zerwany...?

Szkoda ze ludziom którzy bezinteresownie niosą pomoc tak się stało

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także