Rejestracja i logowanie

Autokar stanął w płomieniach. Kierowca próbował bezskutecznie ugasić ogień [FOTO]

Region 07-02-2020 Autor: Emste Foto: KPP Pajęczno
10

Sceny grozy rozegrały się dziś na Drodze Krajowej nr 42, gdzie pasażerski autokar stanął w płomieniach. Pożar na własną rękę próbował gasić kierowca, niezbędna była jednak interwencja strażaków. Zniszczenia pojazdu robią wrażenie, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dzisiejszego poranka z pewnością do udanych nie zaliczą pasażerowie i kierowca autokaru, który jadąc Drogą Krajową 42 w miejscowości Makowiska (pow. Pajęczański) stanął nagle w płomieniach. Jak informują policjanci, pożar w jadącym z Nowej Brzeźnicy do Pajęczna autokarze błyskawicznie się rozprzestrzenił, obejmując całą komorę silnika. Sytuację próbował opanować kierowca, ogień jednak był jednak zbyt silny.

- Do gaszenia autokaru włączyli się również przejeżdżający kierowcy jednakże również bez skutecznie. Dopiero zastępy straży pożarnej ugasiły pożar. Na szczęście w pojeździe oprócz kierowcy nie znajdował się nikt ponieważ pasażerowie wysiedli wcześniej. Na czas gaszenia autokaru droga krajowa była zablokowana. Policja oraz Straż Pożarna wyjaśniają okoliczności zaistniałego zdarzenia – informuje KPP Pajęczno.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Sebuś kiedy to Bełchatowski PKS Tabor wymieni na nowszy

Jeszcze pół roku temu widziałem jak ten złom dzieci do Heliosa w Bełchatowie przywoził. Poznaję po malunkach na burtach.

Gościu w głowie masz złom zamiast mózgu

Ja jeżdżę bobslejem i mi się nic nie zapoli

gdzie pasażerski autokar stanął w płomieniach

dlatego ja jezdze rowerem i mi sie takie sprawy nie przytrafiajom

No tak,ale z rozumem nie za bardzo ......

Widać masz bardzo nudne życie analfabeto kvietniov

A ty koleś masz jakieś inne zajęcie w życiu oprócz komentowanie głupio każdego zdarzenia na DD? Zachowujesz się jak byś siedział na wózku i domu się nie ruszał a swoją rozpacz i nie udane dzieciństwo wylewał tutaj..

Mocne słowa jak na 13 latka. emoji

dodaj komentarz
Czytaj także