Rejestracja i logowanie

Po pijanemu wjechał w auto policjanta. Wydmuchał prawie 3 promile!

Region 31-01-2020 Autor: Greg
3
Po pijanemu wjechał w auto policjanta. Wydmuchał prawie 3 promile!

W czasie wolnym od służby policjant z komisariatu w Osjakowie zatrzymał pijanego 40-letniego kierowcę, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Niestety podczas pościgu za pijanym ucierpiało prywatne auto policjanta, bo pijany kierowca volkswagena wjechał w opla, którym kierował funkcjonariusz. Chwilę później na miejscu pojawił się patrol ruchu drogowego bełchatowskiej policji.

Uwagę policjanta z Osjakowa, jadącego swoim oplem na służbę, zwrócił volkswagen, który wyjeżdżał ze stacji paliw. Kierowca auta wykonywał manewry, które jednoznacznie wskazywały, że jest on pod wpływem alkoholu. Reakcja funkcjonariusza była natychmiastowa. Pojechał za volkswagenem, który miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Kierujący autem mężczyzna zatrzymał się przed skrzyżowaniem, a następnie gwałtownie wykonał manewr cofania i uderzył w opla, którym kierował funkcjonariusz.

- Policjant podbiegł do auta i zabrał kluczyki kierowcy uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Na miejsce wezwał patrol ruchu drogowego bełchatowskiej policji – relacjonują policjanci.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 40-latek ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Kiełczygłów stracił prawo jazdy. Odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz spowodowanie kolizji drogowej.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Kolejny raz pijany kierowca wyjeżdża ze stacji paliw. Facet ma 3 promile i obsługa stacji tego nie zauważa? Przecież on ledwo stał na nogach! Dlaczego nikt że stacji nie dokonał obywatelskiego zatrzymania albo nie zabrał kluczyków i nie zadzwonił na policję? Dziwne.

Bo nie było tam kibiców gejksy tych konfidentow

Swój chlop

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także