Rejestracja i logowanie

Pijany 18-latek pokłócił się z kolegami, w napadzie szału zniszczył przystanek, a potem...

Region 14-01-2020 Autor: Emste Foto: KPP Piotrków Trybunalski
3

Piotrkowscy policjanci zatrzymali nastoletniego wandala, który zniszczył miejski przystanek. Straty zostały wycenione na ponad 600 złotych. 18 -latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia. Odpowie też za wykroczenie, które popełnił kilka minut później.

Wezwanie dotyczące zniszczenia przystanku w Piotrkowie Trybunalskim policjanci otrzymali 8 stycznia. Po dojechaniu na miejsce, na ulicę Wojska Polskiego, mundurowi zobaczyli, że obie boczne szyby wiaty przystankowej są zniszczone. W tym czasie, stróże prawa odebrali też drugie zgłoszenie.

- Funkcjonariusze otrzymali sygnał, że na stacji paliw nieuczciwy klient ukradł przed chwilą butelkę z piwem. Policjanci szybko połączyli fakty. Wskazana stacja znajduje się w niedalekiej odległości od przystanku, na którym doszło do zniszczenia mienia. Funkcjonariusze podejrzewali, że piwo ukradła ta sama osoba, która kilka minut wcześniej zdemolowała przystanek. Policjanci sprawdzili ulice, którymi mógł przemieszczać się wytypowany przez nich mężczyzna. Już godzinę po zdarzeniu na ulicy Owocowej zatrzymali odpowiadającego rysopisowi sprawcy mężczyznę. Był nietrzeźwy. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Funkcjonariusze ustalili, że 18-latek pokłócił się z kolegami i wyładował swoją złość kopiąc w szyby wiaty przystanku. Potem poszedł na pobliską stację paliw, z półki ukradł butelkę piwa i uciekł – informują piotrkowscy policjanci.

Teraz młody piotrkowianin odpowie za uszkodzenie mienia i kradzież, o jego losie zadecyduje sąd.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

A co to ma do Bełchatowa? Na prawdę to aż takie ważne wydarzenie, że trzeba o tym pisać i u nas?

no i co przecierz nikomu nic sie niestalo komu przystanek potrzebny ??????

tobie biedny ukraincu żebyś mógł publicznym transportem jeździć

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także