Rejestracja i logowanie

Gminna wigilia w Zdzieszulicach Dolnych . Tradycja ma już osiemnaście lat [FOTO]

Region 17-12-2019 Autor: Emste Foto: ugbelchatow.pl
7

Po raz osiemnasty odbyła się Gminna Wigilia tradycyjnie organizowana w Zdzieszulicach Dolnych. W tym roku na wspólne świętowanie przybyło kilkudziesięciu mieszkańców gminy Bełchatów. Tak jak w latach poprzednich, wszystko rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania kolędy "Wśród nocnej ciszy". Nie mogło też zabraknąć Świętego Mikołaja.

Po wspólnym zaśpiewaniu kolędy, przyszedł czas na Słowo Boże, które wygłosił ks. Władysław Pietrzyk, proboszcz łękawskiej parafii. Następnie życzenia mieszkańcom składali włodarze gminy Bełchatów.

Po wspólnych życzeniach i tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem, zgromadzeni mogli spróbować wigilijnych potraw i odprężyć się przy świątecznej muzyce w wykonaniu zespołu Gminne Nutki oraz Pawła Bauera. 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Tradycją było, że zaproszenia roznosił sołtys. Teraz typuje Wójt za pośrednictwem GOPSu- nie wszyscy sobie życzą być zarejestrowani w pomocy społecznej.

Dla zainteresowanych podpisami w/s referendum: podpisy złożone u komisarza wyborczego w ilości ponad tysiąca (wymagane 915) , sprawdzenie autentyczności i na przełomie lutego i marca głosowanie.

To była świetna okazja żeby zbierać podpisy przez Pana Maziarza. Tylu mieszkańców w jednym miejscu. Na pewno były wójt byłby szczęśliwy.

A gdzie sw antoni ? I jego banda rozbojnikow ?

stare baby

A ty będziesz stary dziad... Życie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także