Rejestracja i logowanie

Podchodził do egzaminu na prawo jazdy już 162 razy! Rekord Polski w piotrkowskim WORD-zie

Region 12-12-2019 Autor: agula
12
Podchodził do egzaminu na prawo jazdy już 162 razy! Rekord Polski w piotrkowskim WORD-zie

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim padł rekord Polski, a może i świata w liczbie prób zdawania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Mężczyzna, który o jego odzyskanie stara się od 2004 roku usiłował osiągnąć swój cel już 162 razy! Rekordzista wydał już na to prawie 5 tys. zł.

Wielu początkujących kierowców poddaje się po pierwszym niezdanym egzaminie. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest mężczyzna, który o prawo jazdy w piotrkowskim WORD-zie starał się już 162 razy! Egzaminowany stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi w 2004 roku i od tej pory przez 15 lat próbuje je odzyskać. Niestety, aby zdać testy teoretyczne należy uzyskać minimum 69 punktów, on jednak za każdym razem nie zdobywa więcej niż 45.


Mężczyzna głęboko wierzy, że uda mu się zdać egzamin samodzielnie. Propozycje pracowników WORD-u, aby skorzystał z kursów organizowanych przez ośrodek, odrzuca. Każdy egzamin teoretyczny to koszt 30 zł, co oznacza, że wydał już na to prawie 5 tys. zł. 

- Łącznie mamy 46 osób, które podchodziły do egzaminu więcej niż 10 razy, a kolejny egzaminowany pod względem liczby podejść do teorii ma na swoim koncie 19 porażek – mówił Dariusz Misztal, zastępca dyrektora WORD w Łodzi, nadzorujący piotrkowską placówkę.


Nie ma wątpliwości, że rekordzista ma w sobie ogromne pokłady samozaparcia i pewności siebie w tym, że uda mu się o własnych siłach zdać egzamin. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć mu powodzenia!

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Rżnie "głupa" i stuka rekordy.

A ja myślę że ma trochę kasy,sporo czasu i jest na tyle ****ty by dla "fejmu " nabijać rekord.Przeciez nie można być aż takim debilem, przy tej ilości egzaminów zdalny którykolwiek choćby przypadkiem

Ewidentnie facet nie jest stworzony do jazdy. Na jego miejscu proponuję zakup taczki bezpiecznie 3 kółka zakupy się zmieszcza A nawet jak by chciał kogoś przewiesc to miejsce jest. Rower nie bo jeździć by musiał A moze nawet nie wie gdzie **** jest

kupiłby sobie ukraińskie prawko za grosze i byłby luz.

"Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i życzyć mu powodzenia!" KTO TO NAPISAŁ ? ten czub powinien dawno miec dozywotni zakaz mozliwosci ubiegania sie wogole o prawko! nawet jak MU sie "UDA" zdac to bedzie potencjhalny morderca jest praktycznie pewne ze ten debil kogos zaboje na drodze i moze to byc ktos z bliskich z rodziny tego debila co mu zyczy powodzenia by mu sie udal ozdac zenada

Kwiecien z Belchatowa ten brudas

Zostaje ****owanie w Zgrzycie emoji

Taki "Artysta" za kilka lat, moze stać sie poważnym zagrożeniem na naszych drogach

Nie wiem jak można tyle razy nie zdać. TROCHĘ Nauki i gotowe.

a muglby po prostu jechac rowerem jak ja

Jeśli zda musi się starać o pracę w SOP tam przepisy ich nie obowiązują . Sam uciekałem praktycznie do rowu gdyż jechali całą szerokością .

Urodzony szofer hahaha

dodaj komentarz
Czytaj także