Rejestracja i logowanie

Narkotyki w domu, krwawe sceny w szpitalu. Nożownik trafił do aresztu

Region 05-09-2019 Autor: Emste Foto: KPP Wieluń
0

Kryminalni z Wielunia dokonali zatrzymania 26 latka zamieszkałego w powiecie wieluńskim. Jest oskarżony o napaść, uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków. Teraz odpowie przed sądem.

Wieluńska policja 2 września otrzymała zgłoszenie, że miejscowy szpital przyjął mężczyznę z ranami kłutymi na ciele. Na miejsce udał się patrol, jednak okazało się, że 36-latek był pod wyraźnym wpływem alkoholu i nie chciał współpracować z funkcjonariuszami. Policjanci ustalili jednak, że mężczyzna został zaatakowany na klatce schodowej jednego z domów w Wieluniu. Powodem była sprzeczka, jaka wywiązała się między 36 latkiem a napastnikiem.


Dzięki zebranym materiałom dowodowym policja ustaliła, że związek z atakiem może mieć 26-latek, znany policji mieszkaniec powiatu wieluńskiego. W czasie przeszukania wytypowanych mieszkań udało się znaleźć spore ilości narkotyków, w tym tabletki ekstazy, susz konopi indyjskich, a także proszek, który okazał się pochodną amfetaminy. Udało się ustalić, że środki odurzające należały do podejrzanego oraz jego 24-letniej siostry, która usłyszała zarzuty posiadania nielegalnych substancji.


26-latek wpadł w środę, 4 września. Jak informuje policja:

-Aresztowano go w jednym z hoteli na terenie Częstochowy, gdzie ukrywał się, chcąc uniknąć odpowiedzialności. 26- latek usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała, przy czym działał on w warunkach tzw. recydywy, był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Ponadto odpowie również za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

komentarze (0)
Dodaj komentarz

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu

dodaj komentarz
Czytaj także