Rejestracja i logowanie

"Pożyczył" samochód, teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Region 05-09-2019 Autor: agula Foto: KMP Piotrków Tryb.
1
Region

3 września piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który jak sam twierdzi, "pożyczył" samochód marki Volkswagen, ponieważ chciał nim wrócić do domu. W pożyczanie policjanci nie uwierzyli, teraz za kradzież auta sprawcy grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce w miniony wtorek tuż po godzinie 8:00 na terenie jednej z posesji w Przygłowie w gminie Sulejów, kiedy to mężczyzna wsiadł do stojącego na niej volkswagena, uruchomił silnik i odjechał. Zauważył to właściciel pojazdu i szybko pojechał złodziejem drugim autem, informując przy tym policję o przestępstwie. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę kradzieży na ul. Głównej w Piotrkowie Trybunalskim. 40-letni mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego ukradł samochód. Twierdził, że miał zamiar go oddać, ale najpierw chciał dojechać nim do domu.

Piotrkowianin był trzeźwy, ale został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Skradziony volkswagen wrócił do właściciela.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Ale czub. Ja jestem alkocholikiem i cieszę sie że na elektrowni będą produkować wódkę. Kto mnie popiera ŁAPKA W GÓRĘ!!!!! PUCZJACHENZAP!!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także