Rejestracja i logowanie

Uwaga kierowcy! Remontują drogę, ruch będzie wstrzymany

Region 28-08-2019 Autor: G.Niew
3
Uwaga kierowcy! Remontują drogę, ruch będzie wstrzymany

Od jutra do soboty bedą trwały prace remontowe na ul. Głównej w Kleszczowie. Robotnicy położą nową warstwę bitumiczną. Ruch na drodze będzie wstrzymany. 

Urząd Gminy w Kleszczowie informuje mieszkańców i użytkowników dróg:

- W czwartek 29 sierpnia nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Głównej w Kleszczowie na odcinku od ronda przy zbiegu ulic Milenijnej i Sportowej aż do ulicy Szkolnej. Zamknięcie tej drogi ma związek z wykonywaniem wierzchniej warstwy bitumicznej na przebudowanej jezdni.

Dla ograniczenia uciążliwości tych prac zostały one podzielone na dwa etapy:

  • Etap I - w dniu 29 sierpnia - od ronda przy ulicy Milenijnej i Sportowej do centrum Kleszczowa.
  • Etap II - w dniach 30-31 sierpnia od ulicy Szkolnej do centrum Kleszczowa oraz na odcinku około 100 metrów ulicy Ogrodowej - do jej połączenia z ulicą Główną.

- Mieszkańcy posesji przyległych do terenu prowadzonych prac powinni wcześnie przestawić swoje samochody w takie miejsca, skąd będą mogli wyjechać. Po rozpoczęciu układania warstwy asfaltu aż do całkowitego wystygnięcia tej warstwy wjazd i wyjazd z posesji nie będzie możliwy - ostrzega urząd gminy.

Od niedzieli 1 września ruch przez centrum Kleszczowa będzie się odbywał normalnie.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

A drogę przez zwałowisko wewnętrzne nadal projektują !

Dzięki za info, ale napiszcie kiedy wreszcie wyremontują ul Cegielnianą i zrobią drugi dojazd do szpitala.

Tak, tak w Kleszczowie i okolicach ciągle się coś buduje, remontuje[to co już wybudowano], odkłada, dokłada, przekłada, układa od nowa i od początku i i i nie wiadomo kiedy koniec. Chyba tak jak Ziemia, na okrągło.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także