Rejestracja i logowanie

Nietypowa interwencja. Policjanci i łabędź

Region 22-08-2019 Autor: Emste
1
Nietypowa interwencja. Policjanci i łabędź

Do ciekawej interwencji doszło w Barkowicach. Policjanci z posterunku wodnego zostali wezwani do pomocy przy uwolnieniu łabędzia, który utknął w sidłach. Ptak jest cały i zdrowy.

 

Sytuacja miała miejsce 20 sierpnia, mundurowi zostali zaalarmowani przez kilkoro dzieci, które poinformowały, że kilka metrów od brzegu znajduje się łabędź uwięziony w wędkarskich sidłach.

Kiedy funkcjonariusze zbliżyli się do łabędzia okazało się, że ptak nie jest w stanie sam się uwolnić. Plecionka wędkarska przymocowana była do dna portu ograniczając możliwość ruchu zwierzęcia. Mundurowi unieruchomili ptaka przy użyciu podbieraka wędkarskiego. Następnie, aby nie powodować dodatkowego stresu u zwierzęcia, zdjęli z jego kończyny zaplątane sidła. Uwolniony ptak bezpiecznie odpłynął - Czytamy na stronie Wojewódzkiej Komendy Policji.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Kokaina jest dobra do bajery mlodych ****k... Ale do szpanu w nocy na jeziorze superszybka ladzia juz nie..... Duzy dzidzius mial chwile samotnosci i chcial pokazac jaki jest kozak.... pare lat wczesniej w wieku 18 lat zrobil mamie na zlosc i na urodzinach nasral w spodnie..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także